3/15/2022

Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil - długotrwała kredka do ust w odcieniu Prim(Rose)

I kiedy nareszcie znalazłam jedną z najlepszych konturówek do ust.... marka zakończyła współpracę z Sephorą i jej produkty zostały wycofane ze sprzedaży. Powiem Wam, że nadal żałuję, że tak się stało ponieważ mam kilku ulubieńców jeśli chodzi o kosmetyki Marc Jacobs Beauty.

Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil

(P)Outliner Longwear Lip Liner Pencil to genialne konturówki do ust. Nie dosyć, że występują w fajnych naturalnych odcieniach to jeszcze bardzo długo utrzymują się na ustach.
Kolory w żelowej bazie świetnie podkreślają i modelują usta, tworząc idealne, trwałe płótno dla dalszego makijażu ust. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby bezproblemowo współpracować z pełnym spektrum pomadek do ust Le Marc Lip Crème i New Nudes Sheer Gel. 

Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil - kredka do ust w odcieniu Prim(Rose)


Te zaczarowane kredki uzupełniają kolor ust bez względu na to na jaki rodzaj makijażu mamy ochotę. Lekko delikatnie, czy odważnie i wieczorowo. Formuła z kolagenem pomaga wypełnić zmarszczki i zapobiegać blednięciu koloru. Wspomnę również, że ta kremowo-żelowa formuła rozprowadza się jak masełko na ustach i trwa wiele godzin.


Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil Prim(Rose)


Ta rewolucyjna kredka do ust robi wrażenie już od pierwszego użycia. Mój odcień Prim(Rose) to piękny odcień naturalnych ust. Ma w sobie nuty i odrobiny brązu i brudnego różu. Na zdjęciu macie porównanie z Pillow Talk Charlotte Tilbury. Przy czym Pillow Talk wpadają w odrobinę cieplejszą tonację niż Prim(Rose).

Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil - długotrwała kredka do ust w odcieniu Prim(Rose)


Idealnie stapia się w kolorem moich ust i przedłuża trwałość czy pomadki czy też nałożonego błyszczyku. Ich trwałość robi wrażenie, bo jeszcze nie spotkałam się z taką świetną trwałością właśnie konturówki do ust. Dodam jeszcze, że ta trwałość wytrzyma nawet posiłek więc doskonale wiecie o co mi chodzi.

Marc Jacobs Beauty (P)outliner Longlasting Lip Pencil Prim(Rose)


Kolejny raz ubolewam nad tym, że marka wycofała się ze sprzedaży w Polsce. Wielka szkoda, bo mam również ukochany tusz >>> At Lash'D Mascara , jeden z najlepszych jakie używałam i nawet kiedyś zastanawiałam się czy, aby nie zrobić sobie zapasu i nie kupić kilku sztuk i sprowadzić je sobie ze stanów.

A może uda mi się znaleźć dobry zamiennik dla tej kredki?........