1/19/2018

ALESSANDRO Lakier Wielofunkcyjny No Lite Gel 10in1

To , że bardzo lubię markę Alessandro to już wiesz po wcześniejszych wpisach, które znajdziesz w wyszukiwarce kategorii „Alessandro” lub zakładce „Recenzje/Paznokcie”.

alessandro top coat, co kupić na targach beauty forum
 
Kosmetyk, który chciałam przedstawić dzisiaj to transparentny lakier "10 w 1", pełniący tak wiele funkcji, że aż wzbudza to podziw:
- idealny jako podkład
- warstwa ostatnia nawierzchniowa
- utwardzenie, uszczelnienie płytki
- odżywka
- przyspieszacz wysuszania
- połysk
- przedłużenie życia lakieru
- ochrona przed światłem UV
- lakier reparacyjny
- utwardzenie ozdób
- odświeżenie lakieru kolorowego
- przedłużenie trwałości lakieru
- zabezpieczenie przed odpryskiwaniem i ścieraniem lakieru.Generalnie, pomimo nazwy „10w1”, wymienione jest więcej funkcji, ale uważam, że to chyba w niczym nie przeszkadza.   Jest to moje kolejne opakowanie i bardzo lubię wracać do tego lakieru ponieważ nigdy, ale to przenigdy mnie nie zawiódł.


Jako TOP COAT świetnie zabezpiecza lakier, szybko wysycha – co jest jego głównym atutem, nie tworzy bąbli jeśli nałożymy go zbyt dużo …… i na koniec perełka – lakier nie gęstnieje tak szybko więc możesz go wykorzystać dosłownie do ostatniej kropli. NO LITE GEL pomaga mi zachować piękny manicure praktycznie cały tydzień. Lakier kolorowy nie ulega uszkodzeniom, nie odpryskuje z paznokci. Jestem z niego niesamowicie zadowolona i bardzo żałuję, że marka nie jest bardziej rozreklamowana i popularna.


Mój egzemplarz (10 ml) kupiłam na stoisku Alessandro na targach Beauty Forum – nie pamiętam dokładnie, ale za około 29 zł.  A ponieważ wiosenna edycja targów zbliżaja się wielkimi krokami może przyda Ci się taka informacja, że warto poszukać takiego produktu.