1/26/2018

Perfekcyjny demakijaż - LIERAC Creme Moussante - delikatna pianka w kremie


O całej filozofii i perfekcyjnym demakijażu w azjatyckim stylu pisałam już w poście o balsamie w olejku - zapraszam do nadrobienia zaległości. Dzisiaj prezentuję kolejny kosmetyk z tej niesamowitej serii, który również świetnie mi służy i zachwyca moje serce i cerę.

azjatyckie oczyszczanie, demakijaż wieloetapowy

Pianka w kremie to głębokie oczyszczanie w jednym kroku, które pozostawia skórę świeżą i zapobiegania oznakom starzenia. Lekka i delikatna pianka zapewnienia uczucie ekstremalnej czystości, nawet mieszanej skórze. Nie przesusza i nie podrażnia skóry.


Aktywna konsystencja kremu, który staje się pianką po kontakcie z wodą maksymalizuje skuteczność oczyszczania. Relaksujący zapach to połączenie kwiatowych i świeżych nut jaśminy, kwiatu lotosu i gardenii. Dzień po dniu, kwas mlekowy oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i poprawia jej strukturę.


DLA KOGO?
Dla kobiet szukających głębokiego oczyszczania w jednym kroku, która pozostawia skórę świeżą i zapobiegania oznakom starzenia. Lekka i delikatna pianka zapewnienia uczucie ekstremalnej czystości, nawet mieszanej skórze. A wszystko to, przypominam po raz kolejny,bez przesuszenia i podrażnienia skóry!

Aktywne składniki inspirowane techniką estetyczną oczyszczania jonowego
Oczyszczający "mikro-magnes"- roślino-pochodny związek powierzchniowo czynny, który przyciąga, wyłapuje i rozpuszcza zanieczyszczenia -skutecznie i delikatnie oczyszczając skórę na powierzczni i w głębi. Enzymatyczny mikro-eksfoliant- mikrozłuszcza skórę eliminując martwe komórki, stymuluje odnowę komórkową. Ochronny ekstrakt z lilii wodnej- chroni, nawilża i wygładza skórę. Kwas hialuronowy- intensywnie nawilża, wygładza i chroni skórę, działa przeciwstarzeniowo. Kwas mlekowy- dzień po dniu oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i poprawia jej strukturę.


Pianka w kremie Creme Moussante polecana jest dla posiadaczek cer mieszanych i tłustych. Przyjemna formuła oczyszcza głęboko skórę bez jej przesuszenia i podrażnienia. Początkowo bogata i kremowa konsystencja w kontakcie z wodą przekształca się w lekką piankę, rozpuszczając makijaż i wychwytując zanieczyszczenia ze skóry. Następnie pozostałości z całego dnia są dokładnie spłukiwane. Idealne połączenie usuwające makijaż i zanieczyszczenia ze skóry a także jej oczyszczenie z głęboko umiejscowionych zanieczyszczeń i martwych komórek. Skóra jest świeża, czysta i wygładzona. Pianka doskonale radzi sobie również w parze ze szczoteczką soniczną. Duet idealny. Piękny kwiatowy zapach umila cały proces demakijażu.


Ja jestem na tak! I jest to zdecydowanie kosmetyk, który mogę polecić wszystkim fankom profesjonalnego oczyszczanie cery. Dostępny w aptekach. Cena około: 79 zł, pojemność 150 ml, co ze względu na wydajność kosmetyku jest kolejnym atutem. Dodam jeszcze, że piankę stosujemy jako kolejny krok wieczornego demakijażu i zmywamy nią pozostałości po balsamie w olejku.