5/25/2018

Dlaczego warto brać udział w Sephora Beauty Lab?

Złożę się, że większości z nas zdarza się odwiedzać perfumerie w wolnym czasie, to znaczy popołudnia lub weekendy. Niestety w tych godzinach kiedy panuje tam największy ruch.
Z doświadczenia sama wiem, że czasami czuje się jak intruz, bo panie konsultantki mają tyle pracy i klientek, że nie ma kto się człowiekiem zająć, nie mówiąc już o swobodnym doborze na przykład odcienia podkładu. Jak wszystkie wiemy na to trzeba jednak trochę czasu poświęcić.

SepSephora konsultacje kosmetyczne, Sephora konsultacje makijażu, Sephora konsultacje dla klientek

W Sephora Beauty Lab biorę udział już drugi raz. Z moją poprzednią relacją można się zapoznać w poście „Sephora Beauty Lab Kielce”.


Kiedy tylko dostałam informację, że kolejne takie wydarzenie będzie miało miejsce w moim mieście, zadzwoniłam na infolinię i poprosiłam o zapisanie mojej osoby oraz mojej mamy. Dla niej to bardziej taki prezent na dzień matki, żeby czuła się pewniej w gąszczu kosmetyków, które oferuje nam perfumeria Sephora.


Każda klientka, która zapisze się na takie warsztaty ma do wyboru dwie 30 minutowe konsultacje. Pierwsza dotyczy pielęgnacji, a druga makijażu.
W tym roku rewelacyjną pielęgnację gwarantowały nam dwie wspaniałe marki: Lancome i Estee Lauder. Natomiast makijaże wykonywali konsultanci Yves Saint Laurent i Marc Jacobc.


Te 30 minut zlatuje niebywale szybko. Ale rozmowy z ekspertami są bezcenne. Tak jak i ocena stanu cery i podpowiedź co należy poprawić i nad którymi rejonami twarzy popracować bardziej.
I tu mam świetną anegdotę. Od dawna pracuję nad moją mamą, aby poprawić jej nawyki pielęgnacyjne. Dopiero jak Pani konsultantka Estee Lauder powiedziała jej, że twarz nie kończy się na linii żuchwy, tylko trzeba jeszcze zadbać o szyję i dekolt to odnoszę wrażenie, że ta uwaga bardziej do niej dotarła niż moje kilkuletnie gadanie :-)


Co do makijażu, jestem również zachwycona rozmową z niezwykle sympatyczną panią konsultantką marki YSL, która przyjechała na Beatu Lab aż z Katowic. Na spokojnie przetestowałyśmy kilka odcieni podkładu. Już wiem, który kolor jest idealny dla mojej cery. Następnie wybierałyśmy kosmetyki, które chciałam przetestować. Przy okazji mogłam do woli pomacać resztę produktów.


Po każdej z konsultacji klientka otrzymuje swoją „receptę na sukces” - to znaczy kartę z wypisanymi produktami użytymi zarówno do pielęgnacji jak i do makijażu. I powiem krótko z taką kartką czuję się pewniej robiąc zakupy, bo wiem które produkty są dla mnie odpowiednie i wiem jak utrzymywał się makijaż przez cały dzień po jego wykonaniu.
Ja to ja, a co dopiero moja mama, która na co dzień nie ma styczności ze światem beauty
i absolutnie nie orientuje się w nowościach rynkowych.


Korzyści dla klientek biorących udział w Sephora Beauty Lab:
- 20% rabatu na produkty marek biorących udział w wydarzeniu,
- bezpłatne malowanie paznokci,
- ekskluzywne prezenty po dokonaniu zakupu.

I powtórzę to kolejny raz zapytajcie w swojej perfumerii Sephora, może taka impreza również będzie organizowana w Waszym mieście. Warto się zainteresować. Takie wydarzenie trwa zazwyczaj 4 dni, więc miejsce dla chętnych zawsze się znajdzie.

Ja mogę jedynie dodać na koniec.... droga Sephoro dziękujemy razem z mamą za jeden z najmilszych dni w tym miesiącu, za wspaniałe konsultacje i poprosimy o więcej takich atrakcji.