5/08/2015

TAG - Opowiedz nam o swoich pomadkach

Dzisiaj całkowicie lajcikowy pościk - tag - który znalazłam na blogu Patrycji, a spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam go u siebie powtórzyć. Kto mnie zna, zdziwiony nie będzie, a kto jeszcze nie - dowie się kilku nowych rzeczy o mnie.

moje ukochane szminki, Mój zbiór pomadek, TAG opowiedz nam o swoich pomadkach


1. Ile pomadek posiadasz?

10 sztuk, ale zła siostra nie znalazła się na zdjęciu :-)
2. Twoja pierwsza pomadka.

Dawno temu, w podstawówce, kupiłam sobie białą perłową pomadkę (taka była wtedy moda), a z pomadek dorosłych to chyba Rimmel Asia.3. Ulubiony producent pomadki.

Mam dużą zajawkę na pomadki Maca, aczkolwiek nie we wszystkich wykończeniach.4. Najczęściej noszona pomadka.

Mac Syrup i Chanel Boy.5. Ulubione wykończenie pomadek.

Wszystkie, które nawilżają i uwypuklają usta. Nienawidzę pomadek matowych.6. Ostatnia pomadka jaką kupiłaś.

Dawno nie kupowała nic nowego. Ostatnia pomadka, to był prezent do zakupów w Sephorze. Dostałam miniaturę pomadki Marca Jacobsa.7. Ile produktów do ust masz obecnie w swojej torebce?

Błyszczyk Maca Full For You. Staram się mieć nie więcej jak jeden produkt, który obecnie używam.8. Ulubiona czerwona pomadka.

Z czerwieniami u mnie to jest taki związek love-hate. Podobają mi się na innych, na mnie....niekoniecznie. Próbuję oswajać się z Rimmel Lasting Finish by Kate #22, ale średnio mi to wychodzi.9. Jak przechowujesz pomadki?

Nie tylko pomadki, ale wszystkie moje kosmetyki mieszkają sobie spokojnie w szufladzie z dala od światła dziennego jak i ciepła kaloryferów.10. O zakupie jakiej pomadki teraz myślisz?

Strasznie kuszą mnie pomadki Toma Forda, YSL oraz Marca Jacobsa. Ale na spokojnie muszę sobie upatrzyć kolory, które zachwycą mnie najbardziej.A Wy ile macie pomadek? Opowiedzcie mi o nich.