2/19/2024

Vichy DERCOS BOX szampony eliminujące łupież

Tylko ten kto doświadczył łupieżu wie jak bardzo uciążliwa jest to dolegliwość. W pielęgnacji warto postawić na skuteczne składniki pielęgnacyjne, ale również na taki skład kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i skóry głowy, który nie będzie powodował zaburzenia mikrobiomu skóry. Takie składy znajdziecie w kosmetykach Dercos stworzonych przez markę Vichy.

Vichy DERCOS BOX

W boxie DERCOS znalazłam kilka perełek, które bardzo cieszą już osobę, która od lat walczy z problemem łupieżu. 

* DERCOS DS Szampon Przeciwłupieżowy włosy normalne i przetłuszczające się - szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się. Eliminuje do 100% widocznego łupieżu. Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni. Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania. Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.

Vichy DERCOS BOX szampon przeciwłupieżowy

* DERCOS Oczyszczający szampon przeciwłupieżowy K - Dzięki delikatnej formule złuszczającej Dercos szampon przeciwłupieżowy K eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy. Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupieżem powstającym wskutek zachwiania równowagi mikrobiomu skóry. Główne składniki aktywne to: 1,3% złuszczającego kwasu salicylowego + przeciwgrzybiczy Pirokton Olaminy + nawilżająca Gliceryna

DERCOS Oczyszczający szampon przeciwłupieżowy K


* DERCOS Szampon przeciwłupieżowy, wrażliwa skóra głowy
- opakowanie uzupełniające, to świetna opcja, która pozwala na uzupełnienie butelki ulubionego szamponu. W składach szamponów znajdziemy między innymi dwusiarczek selenu (działa przeciwgrzybiczo) i kwas salicylowy (działa złuszczająco). Te składniki nie tylko eliminują łupież, ale również przywracają równowagę mikrobiomu skóry głowy. Szampony zmniejszają uczucie swędzenia skóry głowy, przynoszą ukojenie. Produkty polecane przez dermatologów.

Szampon skutecznie eliminuje łupież w 100%, efekty widoczne już po pierwszym użyciu, dodatkowo łagodzi swędzenie skóry głowy. Skuteczność działania szamponów została potwierdzona badaniami. Regularne stosowanie na początku terapii - kilka razy w tygodniu, a następnie jako kuracja podtrzymująca (1xtygodniu) pozwalają pozbyć się problemu i zapobiegać nawrotom. 

Szampon nanosimy na mokrą skórę głowy i włosy, masujemy i pozostawiamy na około 2 minuty, następnie dokładnie spłukujemy. Szampony dobrze się pienią, dokładnie oczyszczają skórę głowy i włosy. Ale polecam po ich użyciu zastosować jakąś odżywkę wygładzającą, bo jak na produkty oczyszczające przystało, szampony sprawiają, że włosy są trochę tępe w dotyku i nie rozczesują się zbyt dobrze. 

Vichy DERCOS BOX szampony eliminujące łupież

DERCOS to połączenie wiedzy dermatologicznej i kosmetycznej w trosce o zdrową kondycję i piękny wygląd włosów. Kuracje zapewniają: stymulację uśpionych cebulek włosów, poprawę gęstości oraz siły, a także przywrócenie świetlistego blasku. W laboratoriach DERCOS odkryto, że jednym z kluczowych czynników odpowiedzialnych za powstawanie łupieżu jest niezdrowy mikrobiom skóry głowy. Oznacza to, że proporcje naturalnie występujących na skórze głowy i pełniących ważne funkcje mikroorganizmów są zakłócone. W DERCOS opracowano serię przeciwłupieżowych szamponów DS, które natychmiastowo eliminują przyczynę problemu i zapobiegają nawrotom łupieżu. 


Współpraca reklamowa z Pure Beauty #JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #vichy #dercos #haircare #skincare #vichypoland #testowaniesponsorowane @vichylaboratoires