2/16/2024

Jaki jest mój ulubiony kosmetyk marki Garnier?

Dostałam kiedyś takie zapytanie od koleżanki. Długo zastanawiałam się, który produkt wybrać, bo akurat jest kilka kosmetyków, które lubię, ale wygrywa mój ulubieniec, który jest ze mną już od ponad dekady.

Garnier Płyn Micelarny

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 wrażliwa skóra - to najlepszy kosmetyk do demakijażu, który miałam okazję używać. Jest niezwykle skuteczny, ale za razem delikatny do tego stopnia, że mogą go używać osoby w wrażliwą skórą.

Jak wiecie demakijaż, a zwłaszcza wieczorne oczyszczanie skóry jest niezmiernie ważne. Czysta skóra, to szczęśliwa skóra. Poza tym dobrze oczyszczona cera z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum czy makijażu, odniesie więcej korzyści ze składników aktywnych pochodzących z pielęgnacji.

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 wrażliwa skóra

Płyn micelarny Garnier jest tak świetnym kosmetykiem, że na chwilę obecną jedynym kosmetykiem tego typu, do którego stale (od lat) powracam. Jest to jeden z najlepszych płynów micelarnych do demakijażu jaki miałam okazję używać. 

Garnier Płyn micelarny 3 w 1 to najprostszy sposób, aby skutecznie usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta). Jest to inteligentny produkt oczyszczający, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie trzeba trzeć skóry, aby pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. 

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 wrażliwa skóra skład inci ingredients


Zamknięcie butli jest bardzo solidne. Trzeba odrobinę siły, żeby je otworzyć, co daje nam gwarancję, że produkt nie rozleje się, wrzucony na przykład do torby podróżnej.


Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na około 200 zastosowań na waciku. Sugerowana cena detaliczna oscyluje w granicach 22 zł, ale w dzisiejszych czasach jest ona tak ruchoma, w zależności od miejsca zakupu można sprawdzić aktualne promocje.

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 wrażliwa skóra skuteczny demakijaż wrażliwej skóry

Naturalne składniki pozyskiwane są dzięki metodom, które pozwalają zachować ich jakość i czystość. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Co jest dla mnie najważniejsze, ten kosmetyk nie zawiera żadnych środków barwiących czy też zapachowych.


Jak dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy produkt do demakijażu jaki miałam okazję używać. Dotychczas żadna marka nie sprawiła, żebym chciała kupić ponownie ten sam płyn micelarny. Jeśli chodzi o demakijaż nasączony nim wacik przyłożony do powieki po kilkunastu sekundach rozpuszcza makijaż. Wystarczy zmoczyć wacik, przyłożyć do skóry i chwilkę poczekać, aby delikatnie zdjąć wszelkie zanieczyszczenia. Używając tego produktu jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się mieć efekt pandy pod oczami na drugi dzień po przebudzeniu. W przypadku innych płynów taka sytuacja miała miejsce kilka razy, co ewidentnie wskazywało, że nie radziły sobie z demakijażem tuszu do rzęs.

Garnier Płyn Micelarny 3 w 1 skuteczny demakijaż wrażliwej skóry
od lewej matowa pomadka, tusz do rzęs, zastygający cień do powiek - po jednym przetarciu płynem

Jeśli chodzi o podrażnienie – ja nie zauważyłam u siebie żadnych oznak. Z rozmów przeprowadzonych ze znajomymi dziewczynami okazało się, że większość z nich również nie zauważyła podrażnień. No chyba, że ktoś ma naprawdę wrażliwą skórę czy oczy. Po prostu trzeba spróbować i przekonać się o skuteczności tego kosmetyku. 


Jeśli mam wymienić kosmetyk, który skradł moje serce i spowodował tak długotrwałą miłość to...... moim ulubionym produktem Garnier do pielęgnacji skóry twarzy jest Płyn Micelarny 3 w 1 skóra wrażliwa będzie zajmował najwyższe miejsce na podium. Przez ostatnich kilka lat przetestowałam sobie wiele marek kosmetycznych, ale to do niego wracam i zawsze żałuję, że postanowiłam eksperymentować w tej delikatnej kwestii jaką jest demakijaż. W chwili obecnej straciłam już rachubę ile opakowań zużyłam, ale na pewno będzie to imponująca ilość.  


#garnier #skincare #haircare pielęgnacja twarzy • pielęgnacja włosów • włosy • cera • serum do twarzy • szampon do włosów