11/10/2023

Invex Remedies Mgiełka Golden Touch do twarzy i ciała ze złotem monojonowym Au100

Dzisiaj mam dla Was kolejny kosmetyk pielęgnacyjny marki Invex Remedies, który używam i mogę spokojnie polecić dalej. Po bardzo fajnym kremie pod oczy z serii Golden Touch, przyszła kolej na mgiełkę do twarzy zawierającą złoto monojonowe.

Invex Remedies Mgiełka Golden Touch Au100

Mgiełka do twarzy i ciała ze złotem monojonowym Au100 ma pojemność 200ml/155zł. Jej zadaniem jest długotrwałe nawilżenie i regeneracja skóry.

Głównym składnikiem aktywnym tego kosmetyku jest wspomniane wyżej złoto monojonowe o wielkości cząsteczki 0,2 nm, która ma na tyle mały rozmiar, że przenika do głębszych warstw skóry, gdzie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Taka pielęgnacja ma wpływ na poprawę jędrności i elastyczności skóry. Przy długotrwałym używaniu skóra nabiera promiennego, zdrowego blasku i odzyskuje chociaż odrobinę młodzieńczego wyglądu.

Złoto monojonowe ma właściwości opóźniające procesy starzenia i powstawanie zmarszczek, dodatkowo już istniejące zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu.

Ten kosmetyk służy do nawilżenia i poprawy stanu skóry. Jako mgiełka świetnie można dozować ją na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Ja bardzo lubię używać ten kosmetyk zaraz po umyciu skóry, aby ją ożywić i stonizować.

Złego słowa nie powiem, bo widzę, że moja skóra wygląda naprawdę dobrze, a ostatnio nawet kilka znajomych osób stwierdziło, że absolutnie nie wyglądam na swój wiek.

Skóra jest gładka, jędrna i napięta. I to nie będzie tylko zasługa diety, ale również pielęgnacji, którą stosuję.


Produkt ten może być stosowany z powodzeniem samodzielnie w celu nawilżenia, odświeżenia i poprawy stanu skóry jako mgiełka, lub jako jeden z elementów pielęgnacji skóry. Skutecznie i widocznie wspomaga działanie odmładzająco - liftingującego kremu ze złotem monojonowym, a także regenerującego kremu z krzemem i borem organicznym.

Invex Remedies Mgiełka Golden Touch  do twarzy i ciała ze złotem monojonowym Au100

DLACZEGO ROZMIAR CZĄSTECZKI ZŁOTA MA ZNACZENIE?

Dlaczego aktywne monojony złota działają efektywniej niż kosmetyki z nanocząsteczkami?

Kosmetyków ze złotem nanocząsteczkowym w rozmiarach poniżej 100 nanometrów – około 200 razy cieńszych od ludzkiego włosa, wnikają w głąb skóry aktywnie stymulując odnowę komórkową. Natomiast odmładzające kosmetyki ze złotem monojonowym o wielkości 0,2 nm wnikają głębiej. W praktyce oznacza to że kremy ze złotem monojonowym silnie stymulują odnowę komórkową zapewniając skórze niezwykle intensywną terapię regeneracyjną.


Działanie kosmetyków ze złotem:

  • hamują procesy starzenia się skóry
  • głęboko nawilża skórą dzięki zdolności wiązania cząsteczek wody
  • stymulują syntezę kolagenu, elastyny, mikrokrążenie krwi i odbudowę komórek
  • dotleniają zewnętrzne warstwy skóry
  • neutralizują działanie wolnych rodników
  • wygładzają i spłycają zmarszczki oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych
  • przywracają cerze sprężystość, jędrność i naturalny blask.


Kosmetyki ze złotem są bardzo skuteczne w pielęgnacji skór dojrzałych, ponieważ cząsteczki złota przenikające w głąb skóry właściwej stymulują procesy regeneracyjne. A profilaktyka antystarzeniowa w pewnym wieku staje się bardzo ważna. Złoto działa odbudowująco dla rusztowanie skóry, przeciwdziałając jej wiotczeniu, oddziałują bezpośrednio na zmarszczki oraz spowalniają naturalne procesy starzenia. Dobroczynne działanie dla skóry kosmetyków ze złotem zostało potwierdzone w badaniach laboratoryjnych. 

Invex Remedies Mgiełka Golden Touch  do twarzy i ciała ze złotem monojonowym Au100 złoto koloidalne złoto monojonowe pielęgnacja przeciwstarzeniowa


Jako ciekawostkę podam Wam fakt, że… w przemyśle kosmetologicznym złoto zostało zastosowanie na dużą skalę już ponad 100 lat temu, a dziś nadal uważa się go za luksusowy komponent, który przywraca skórze jędrność i promienny wygląd. Linia kosmetyków GOLDEN TOUCH zawiera złoto otrzymane w zaawansowanej technologii monojonowej o wielkości cząsteczki 0,2 nm. Monojony złota są kilkadziesiąt razy mniejsze, a rozdrobnienie cząsteczek zwiększa ich przenikalność nie tylko na powierzchni skóry, ale i w głąb skóry właściwej. Zatem monojony charakteryzują się większą wchłanialnością w porównaniu do podstawowych struktur chemicznych. Mniejsza struktura zapewnia lepszą przenikalność i efektywność działania, ponieważ wnika do komórek głębszych warstw skóry.

W ramach  podsumowania powiem Wam, że warto zainteresować się produktami Invex Remedies, bo nie tylko mają świetne suplementy, ale również w ofercie marki jest bardzo dobra pielęgnacja.

Tutaj >>> znajdziecie recenzję odmładzającego kremu pod oczy Golden Touch