3/31/2023

Inwestycja w złoto czy w urodę? Invex Remedies Golden Touch Odmładzający krem pod oczy ze złotem monojonowym Au100

Invex Remedies Golden Touch, Odmładzający krem pod oczy ze złotem monojonowym Au100 towarzyszył mi przez ostatnie trzy miesiące. I mogę śmiało stwierdzić, że jestem oczarowana jego działaniem, tak samo jak kilka znajomych osób, które dostały ode mnie próbki tego kosmetyku.

Invex Remedies Golden Touch


Invex Remedies Golden Touch
to krem pielęgnacyjny dla skóry pod oczami. Ciekawostką jest fakt, że w tym kosmetyku jednym ze składników aktywnych jest monojonowe złoto.

Opatentowana przez markę technologia sprawia, że cząsteczki najczystszych minerałów, przenikają do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej intensywną odnowę na poziomie komórkowym. A technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.

Aktywne monojony to pojedyncze i rozproszone cząstki o średnicy (0,1-0,5 nm).

Składniki aktywne: złoto monojonowe, olej z pestek winogron, masło kakaowe, pantenol, witamina PP.


Invex Remedies Golden Touch Odmładzający krem pod oczy ze złotem monojonowym Au100 skład inci ingredients


Dlaczego rozmiar cząsteczki ma znaczenie?

Dlaczego aktywne monojony złota działają efektywniej niż kosmetyki z nanocząsteczkami?

Kosmetyków ze złotem nanocząsteczkowym w rozmiarach poniżej 100 nanometrów – około 200 razy cieńszych od ludzkiego włosa, wnikają w głąb skóry aktywnie stymulując odnowę komórkową. Natomiast odmładzające kosmetyki ze złotem monojonowym o wielkości 0,2 nm wnikają głębiej. W praktyce oznacza to że kremy ze złotem monojonowym silnie stymulują odnowę komórkową zapewniając skórze niezwykle intensywną terapię regeneracyjną.

Invex Remedies Golden Touch Odmładzający krem pod oczy ze złotem monojonowym Au100


Działanie kosmetyków ze złotem:

* hamuje procesy starzenia się skóry

* głęboko ją nawilża dzięki zdolności wiązania cząsteczek wody

* stymuluje syntezę kolagenu, elastyny, mikrokrążenie krwi i odbudowę komórek

*dotlenia zewnętrzne warstwy skóry

*neutralizuje działanie wolnych rodników

*wygładza i spłyca zmarszczki oraz przeciwdziała powstawaniu nowych

*przywraca cerze sprężystość, jędrność i naturalny blask.


Kosmetyki ze złotem są bardzo skuteczne w pielęgnacji skór dojrzałych, ponieważ cząsteczki złota przenikające w głąb skóry właściwej stymulują procesy regeneracyjne. „Odbudowują rusztowanie skóry”, przeciwdziałają jej wiotczeniu, oddziałują bezpośrednio na zmarszczki oraz spowalniają naturalne procesy starzenia.

Invex Remedies Golden Touch Odmładzający krem pod oczy ze złotem monojonowym Au100 cera skóra dojrzała

Dobroczynne działanie dla skóry kosmetyków ze złotem zostało potwierdzone w badaniach laboratoryjnych. 

Krem ma fajną konsystencję, która łatwo rozprowadza się na powierzchni, dobrze się wchłania i stanowi bazę pod makijaż.

A cała linia GOLDEN TOUCH zawiera złoto otrzymane w zaawansowanej technologii monojonowej o wielkości cząsteczki 0,2 nm. Monojony złota są kilkadziesiąt razy mniejsze, a rozdrobnienie cząsteczek zwiększa ich przenikalność nie tylko na powierzchni skóry, ale i w głąb skóry właściwej. Zatem monojony charakteryzują się większą wchłanialnością w porównaniu do podstawowych struktur chemicznych. Mniejsza struktura zapewnia lepszą przenikalność i efektywność działania, ponieważ wnika do komórek głębszych warstw skóry.


Przeznaczenie kosmetyków ze złotem:

  • profilaktyka antystarzeniowa
  • skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia
  • skóra sucha i odwodniona
  • cery naczyniowe
  • skóry wymagające silnego odżywienia, suplementacji i mineralizacji


GOLDEN TOUCH odmładzający krem pod oczy ze złotem jest prawdziwym balsamem dla mojej dojrzałej skóry. Używam go głównie na dzień ze względu na konsystencję i poziom odżywienia skóry jaki mi zapewnia. Makijaż nie roluje się, ani nie dzieją się żadne przykre niespodzianki jak na przykład nadmierne przesuszenie skóry, które wpływa na jej niekorzystny wygląd. Skóra pod oczami jest intensywnie zregenerowana, miękka, a płytsze zmarszczki mimiczne wypełnione.

Jako ciekawostkę podam Wam fakt, że… w przemyśle kosmetologicznym złoto zostało zastosowanie na dużą skalę już ponad 100 lat temu, a dziś nadal uważa się go za luksusowy komponent, który przywraca skórze jędrność i promienny wygląd.

Ja kosmetyki Invex Remedies dopiero poznaję, ale wiem już że mają moc i będę do nich wracać. A że zakupy poczyniłam spore, to spodziewajcie się jeszcze wpisów odnośnie produktów marki Invex Remedies.