5/29/2021

Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime

O tym, że kocham perfumy już wiecie. Zawsze staram się zwracać uwagę na nowości. Czasami z różnym skutkiem. Jednak Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime ma w sobie coś magicznego, co przyciąga i nie pozwala o tym zapachu zapomnieć.

Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime 2021


Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime to hymn oddany kobiecości.

Nuty głowy: bergamotka i blood orange - odświeżają zmysłowość tej kompozycji.
Nuty serca: Stulistna Róża, Jaśmin Sambac, Ylang-ylang, tuberoza z Grasse - żywiołowa i bardzo cielesna część tej kompozycji, gdzie nuty róży mieszają się z jaśminem przy akompaniamencie świetlistej tuberozy - intrygującym symbolu kobiecości.
Nuty bazy: drzewo sandałowe - kremowa i niesmowicie łagodna nuta drzewna otacza cały bukiet kwiatów intrygującą tajemnicą. 

Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime


J'adore Eau de Parfum Infinissime to całkiem nowy rodzaj doznania. Jest w nim coś co powiedziałabym wręcz, że hipnotyzuje swoją elegancją. Intensywnie zmysłowe, wyraźne białe kwiaty w asyście  mlecznych drzewnych akordów otulają mnie przez cały dzień. Najpierw wyraźne, zaczepne , delikatnie łagodnieją z każdą następną godziną.


„Nowy, niezwykle zaskakujący J'adore Eau de Parfum Infinissime o niepowtarzalnym, zmysłowym uroku pochodzącym z tuberozy z Grasse. Włączając ją do kompozycji J'adore, doprowadziłem do romantycznego spotkania, w którym J'adore "uwodzi" intrygującą tuberozę, obejmuje ją, odkrywa na nowo, daje jej światło. Symbol silnej i pewnej siebie kobiecości." - François Demachy, Kreator Perfum Dior


Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime bottle


Ikoniczny flakon J'adore, który znamy z poprzednich odsłon zapachu również jest utrzymany w  złoto-żółtej kolorystyce. Spowity złotymi nićmi, które luzując się jedna po drugiej ześlizgują się po szkle symbolizując oddech kobiety, która czuje się wolna. A mnie kojarzą się z otulającą zmysłowością tej kompozycji.

Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime new 2021


Bukiet wód perfumowanych infinissime czerpie swoją wyjątkowość z Tuberozy z Grasse, potężnego i legendarnego kwiatu, który zniknął z regionu Grasse w latach pięćdziesiątych XX wieku. Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior osiadł niedaleko Grasse, aby hodować kwiaty dla zapachów Dior. Dzisiaj marka Dior wybrała nieporównywalną atmosferę Grasse i jej unikalnego terenu, aby uprawiać tam swoją różę majową i jaśmin.

Dom Diora wspierał i zachęcał do ponownego wprowadzenia tuberozy, a także wybrał proces ekstrakcji enfleurage. Ta odwieczna metoda nie jest praktykowana nigdzie indziej na świecie, z wyjątkiem Tuberozy w Grasse. Kwiaty rozłożone są na ramkach pokrytych tłuszczem roślinnym, który powoli wchłania ich zapach. Drewniane ramy są obracane co 24 godziny i ponownie przykrywane świeżymi kwiatami, aż do uzyskania cennego absolutu. Ta niezwykle żmudna technika zapewnia bardzo wysoką wydajność i wyjątkową jakość węchową. 

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy jest ucieleśnieniem mistrzostwa i kreatywności w opracowywaniu kompozycji marki. W sercu Grasse leży jego pracownia twórcza, w której od teraz powstaje każdy zapach Dior.

Dior J'ADORE Eau de parfum infinissime nowość 2021


Osobiście przyznam, że jestem zauroczona tą kompozycją. Elegancja w stylu marki Dior i kwintesencja kobiecości w jednym. J'adore Infinissime jest ciepły, otulający imega zmysłowy. Niekończąca się eksplozja kwiatów w nowym zapachu J'adore Eau de Parfum Infinissime.

Znamy się od marca, kiedy tylko udało mi się wypatrzyć tę nowość w perfumeriach Sephora. Jest to dla mnie najlepsza premiera od początku tego roku. I tak po cichutku zastanawiam się czy nie zrobić sobie zapasu.