5/22/2021

Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum, Innowacyjne serum likwidujące przebarwienia skóry z Topestetic

Jak już część z Was wie, od lat walczę z przebarwieniami na twarzy. Staram się wybierać kosmetyki depigmentujące mądrze, tak, aby jak najlepiej pomagały mojej skórze pozbyć się tych plam. Stosowałam już wiele fajnych kosmetyków, które świetnie działały na mój problem, a że niedługo będzie cudowne lato postanowiłam, wcześniej zacząć dbać właśnie o przebarwienia, tak żeby rozjaśnić te istniejące i żeby nic nowego nie pojawiło się na mojej skórze. Dzisiaj przedstawiam Wam moją nowość ze sklepu Topestetic.

Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum,  Innowacyjne serum likwidujące przebarwienia skóry


Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum to mojej ostatnie odkrycie. Serum redukuje przebarwienia, dzięki zaawansowanym technologicznie składnikom aktywnym takim jak:

  • technologia rozpraszania światła, wykorzystująca TiO2 (dwutlenek tytanu) i polimer filmotwórczy, która niweluje pojawianie się nierównomiernego kolorytu skóry w ciągu kilku dni,
  • niacynamid i heksylrezorcynol pomagają niwelować nierównomierną pigmentację, aby uzyskać bardziej promienną skórę,
  • adaptogen Ashwagandha wygładza i zapewnia korzyści antyoksydacyjne,
  • olej z czarnej porzeczki i kwiat piwonii zwiększają naturalną świetlistość skóry,
  • aktywne składniki chroniące skórę, składające się z filmotwórczego polimeru i aminokwasu, chronią skórę przed przebarwieniami wywoływanymi zanieczyszczeniami powietrza,
  • grzyby Shiitake - bogate w betaglukan - rozjaśniają skórę.

Cały skład INCI:
Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum inci ingredients


Jakie korzyści przyniesie używanie Dermalogica PowerBright Dark Spot?

Te wszystkie składniki w odpowiednim połączeniu pomagają niwelować na skórze nierównomierną pigmentację oraz zapewniają gładką, bardziej rozświetloną skórę. Pomaga również zapobiegać powstawaniu przebarwień w przyszłości.

Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum,  Innowacyjne serum likwidujące przebarwienia skóry


Serum ma formę mleczka, które bardzo fajnie wchłania się w skórę. Je stosuję jedną pompkę na noc. Wklepuję je w czystą skórę jako pierwszy etap pielęgnacji. Pozostawiam do wchłonięcia przez kilka minut (chociaż producent zaleca tylko 1 minutę), a następnie nakładam kolejne kosmetyki. Oczywiście na dzień używam kremu z filtrem SPF50, zwłaszcza podczas kuracji depigmentujących. Celowo nie wrzucam fotek przed i po, ponieważ moja cera jest w dosyć dobrym stanie, a aparat, który posiadam jakoś nie radzi sobie z wyłapaniem różnicy. Jeśli po skończeniu całego opakowania ta różnica będzie bardziej widoczna to wtedy uaktualnię ten wpis.

Moje przebarwienia są dosyć uciążliwe i walczę z nimi od wielu już lat. Po kilku tygodniach widzę znaczną poprawę i mogę stwierdzić, że plamy są zdecydowanie jaśniejsze. Mam nadzieję, że z czasem będzie tylko lepiej. 

Dermalogica PowerBright Dark Spot Serum skuteczne serum na przebarwienia


W niezależnym badaniu klinicznym serum Dermalogica Powerbright ma udowodnioną moc rozjaśniania skóry. Już po 1 tygodniu stosowania rozjaśnia ciemne plamy, po 4 tygodniach plamy zaczynają zmniejszać swój rozmiar a po 8 tygodniach liczba ciemnych plam ulega redukcji. 

Kosmetyk jest wegański, cruelty free, nie zwiera parabenów, siarczanów, czy barwników syntetycznych. Jego opakowanie nadaje się do recyklingu.

Opakowanie typu airless pozwala dawkować dowolną ilość serum. Ten kosmetyk ma pojemność 30 ml i w tej chwili ma promocyjną cenę w sklepie Topestetic.


Topestetic zakupy dermokosmetyki konsultacja kosmetologiczna


A wracając do tego sklepu jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi i dbałości o klienta. Nie dosyć, że przesyłki są realizowane w ekspresowym tempie, to jeszcze otrzymujemy do zakupów sporą ilość próbek, co cieszy podwójnie, ponieważ mam możliwość przetestowania kolejnych, nowych dla mnie kosmetyków. Dodatkowym plusem tego sklepu jest możliwość skonsultowania się z kosmetologiem, który bez problemu pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację.

Uwielbiam takie możliwości, bo pozwalają mi się czuć ważnym klientem.