9/02/2019

Dior, Dior Addict Ultra-Gloss 765 ULTRADIOR

Odkąd tylko pamiętam zawsze należałam do #teambłyszczyk. Matowe pomadki to temat raczej nie dla mnie. Kocham połysk i piękny efekt który daje na ustach. Kiedy tylko ujrzałam pierwszą reklamę Dior Addict Ultra Gloss wiedziałam, że któryś egzemplarz trafi w moje ręce.

dior lip gloss

I tak stałam sie dumną właścicielką 765 ULTRADIOR.
Błyszczyk Dior Addict Ultra-Gloss to deklaracja miłości do mody i połyskujących kolorów.
Jego unikalna formuła wypełnia usta, nadaje im wyjątkowy połysk i zapewnia niezrównany komfort.
Sekret Dior Addict Ultra Gloss to Mirror Shine Complex: polaryzowane kryształowe mikrokuleczki idealnie odbijają światło odtwarzając lustrzane odbicie.
Żelowa formuła pielęgnacyjna, wzbogacona w sfery kwasu hialuronowego, wypełnia i nawilża usta dla wzmożonego efektu objętości.
Dior Addict Ultra Gloss to karuzela nowych odcieni: od żywych po te w stylu pop, wraz z nowymi modowymi efektami, łatwe w noszeniu, do żonglowania stylami: Połyskujące, Lustrzane, Z Lśniącymi Drobinkami. Magiczny dotyk blasku, modowe wykończenie, które rozświetli każdą twarz.

błyszczyk Dior

Addict Ultra Gloss to przede wszystkim nawilżenie i odżywnienie ust. Błyszczyk nadaje niesamowity połysk i kolor, który można swobodnie stopniować od delikatnego po intensywny. Dla jeszcze intensywniejszego wykończenia można go połączyć z pasująca kolorystycznie pomadką Dior Addict Lipstick.
Daje efekt wypełnienia i optycznego powiększenia ust. Takie czary mary dwa w jednym. Formuła nawilżająca zapewnia naturalny efekt objętościowy natychmiast i dzień po dniu. A ta magia dzieje się dzięki pękającym kulkom kwasu hialuronowego, które wychwytują i zatrzymują wodę. Usta są niemal jak napojone - pełne i trwale nawilżone.

Dior Addict Ultra-Gloss 765 ULTRADIOR inci ingredients

Dior Addict Ultra Gloss to błyszczący, lustrzany połysk. Aplikuje się gładko sunąc ustach, tworząc efektowny, błyszczący efektowny film - tak delikatny i wygodny, że prawie zapominamy o jego istnieniu na skórze.
Dior Addict Ultra-Gloss posiada elegancki aplikator z kryształową rączką i pędzelkiem na końcu, który maksymalizuje błyszczący efekt i nakłada idealną dawkę na usta, co zapewnia większą precyzję aplikacji, tak łatwe i intuicyjne, jak zawsze w produktach tego typu.

Dior,Dior Addict Ultra-Gloss 765 ULTRADIOR swatches

Dior Addict Ultra Gloss to 21 odcieni stworzonych przez Petera Philipsa, dyrektora kreatywnego Dior Makeup. Świetnie dopracowane, mają trzy wykończenia, które zachwycąją każdą użytkowniczkę:
• Sparkling: dają kolor wraz z wysokoskoncentrowanymi drobinkami,
• Iridescent: nadają świetlisty kolor, połączony z drobniutkimi pigmentami perłowymi,
• Sheer: transparentny  czysty kolor.

Dior Addict Ultra-Gloss

Dla mnie Ultra Gloss jest jednym z najlepszych błyszczyków na rynku. Opakowanie posiada 6,5 ml i kosztuje 154 zł/Douglas. Dzięki codziennej aplikacji widzę, że moje usta wyglądają na wypełnione zaraz po aplikacji kosmetyku. Połysk jest cudny, lustrzany, taki jak lubię najbardziej.
Komfortowa formuła dba o moje usta, bo nawet jeśli błyszczyku nie ma już na ustach są one cały czas nawilżone i wypielęgnowane. Gładkie i takie całuśne.
Aplikacja jest niesamowicie prosta i intuicyjna. A ja mam już na oku kolejny odcień, który mam nadzieję, że niebawem zagości w mojej kosmetyczce.
P.S. Aparat niestety przekłamał kolor - w rzeczywistości jest on bardziej malinowy niż różowy.

Znacie błyszczyki Ultra Gloss marki Dior?