9/23/2018

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji w butiku Kiehl's?

Znacie to obezwładniające uczucie, kiedy wchodzi się do sklepu i nie ma się bladego pojęcia od czego zacząć? Towaru multum, ale jak tu zdecydować się na konkretne produkty.


Początki historii marki Kiehl's sięgają roku 1851, kiedy to w nowojorskiej dzielnicy powstała apteka z produktami łączącymi w sobie wiedzę kosmetyczną, farmaceutyczną, zielarską i medyczną. Wiedza ta przekazywana z pokolenia na pokolenie jest cały czas rozwijana, unowocześniana, w taki sposób, aby jak najlepiej służyła klientom. Głównym celem marki Kiehl's jest oferowanie klientom nie tylko produktów o jak najwyższej jakości, ale również spersonalizowane do konkretnych i indywidualnych potrzeb skóry.

Kiehl's since 1851

Na czym polega taka konsultacja?
Zacznijmy od tego, że w butiku znajduje się specjalnie przygotowane miejsce na konsultację. Mały stolik, dwa krzesełka, a to wszystko żeby klientka mogła się poczuć dopieszczona.
Na samym początku przeprowadzany jest wywiad odnośnie naszego postrzegania rodzaju cery, problemów z nią związanych i pielęgnacji którą stosujemy. Natomiast najważniejsze pytanie pada na sam koniec, czego tak naprawdę oczekujemy od pielęgnacji?
Kolejnym krokiem jest określenie aktualnego rodzaju cery i dopiero wtedy konsultantka dobiera nam właściwą pielęgnację. A właściwie cały program pielęgnacji obejmujący odrębne produkty na dzień i na noc oraz ewentualnie kosmetyki dodatkowe jak na przykład maseczki. Przy czym każdy kosmetyk można zobaczyć, powąchać i wypróbować na skórze.

Kiehl's badanie skóryUsługa konsultacji
Konsultacja jest bezpłatna, ale dobrze się wcześniej na nią umówić. Trwa kilkanaście minut. U mnie było to trochę dłużej ponieważ jeszcze rozmawiałyśmy dodatkowo o historii marki.
Po konsultacji razem z listą, którą ja nazywam "receptą na sukces" otrzymałam próbki kosmetyków do użycia w domu. Zapomniałabym dodać, że konsultacja nie zobowiązuje do zakupu kosmetyków.
Mając tak skonstruowaną listę będę mogła na spokojnie i sukcesywnie wprowadzać kosmetyki Kiehl's do mojej pielęgnacji.

Kiehl's pielegnacja dla panów

Formuły i składniki kosmetyków Kiehl's
Kosmetyki Kiehl’s to naukowo opracowane formuły, dzięki którym można uzyskać efekt zdrowszej, bardziej promiennej i młodziej wyglądającej skóry.
Kiehl's wykorzystuje składniki naturalne, które naprawdę przynoszą skórze korzyści. Formuły zawierają minimalne ilości środków konserwujących. Wszystkie niezbędne informacje na temat składów czy składników aktywnych bez problemu można znaleźć na kartach w sklepie internetowym Kiehls.pl

Kiehl's kosmetyki
 
Opakowania
Proste, klasyczne w przepięknych kolorach, które przyciągają oko. Dodam jeszcze, że sklep prowadzi program recyclingu. Oddając puste opakowania po kosmetykach marki Kiehl's na specjalnej karcie zbieramy pieczątki. Po uzyskaniu odpowiedniej ich ilości możemy wymienić je na oferowany w programie produkt.

wizyta w sklepie kiehl's

Filozofia marki
„Jesteśmy szczęśliwi, mogąc Wam służyć”
Czyli generalnie ujmując – jesteśmy dla Was i pomożemy Wam dobrać optymalną pielęgnację, która będzie odpowiednia dla potrzeb typu skóry czy włosów. Każdy jest traktowany indywidualnie. Tu w produkcji taśmowej są tylko kosmetyki. I to mi się w marce Kiehl's podoba.


Powiem Wam, że było to niesamowite doświadczenie. Bardzo dziękuję Pani Iwonie z butiku w Galerii Arkadia za pomoc i szczegółowe udzielenie informacji oraz odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Podziwiam wiedzę, profesjonalizm i świetne podejście do potrzeb klienta. Cała konsultacja przebiega w niesamowicie miłej atmosferze, pozostawiając rewelacyjne wrażenie.
Mam kilka kosmetyków już w planach zakupowych, ale chwilowo muszą ustąpić miejsca moim przebarwieniom.

Z czym kojarzy mi się teraz marka Kiehl's? Naturalne składniki i indywidualne podejście do klienta to jest w dzisiejszych czasach recepta na sukces.

Znacie kosmetyki Kiehl's?
Czy ktoś z Was był na takiej konsultacji?