7/27/2018

Długotrwała pomadka Revlon ColorStay Overtime Lipcolor - odcień Infinite Raspberry


Praktycznie od zawsze marka Revlon kojarzy mi się z produktami o przedłużonej trwałości. Miałam już okazję używać podkład, produkty do paznokci, a teraz przyszła kolej na pomadkę, której byłam strasznie ciekawa.


Revlon ColorStay Overtime Lipcolor
to dwie formuły zamknięte w jednym opakowaniu. Z jednej strony znajduje się pomadka w płynie wykorzystująca technologię Revlon ColorStay, dzięki której kolor utrzymuje się aż do 16 godzin bez potrzeby poprawiania makijażu, natomiast z drugiej strony – wzbogacony o wyciąg z rumianku i soi, bezbarwny top coat, który nawilża usta i pięknie je nabłyszcza. 

Długotrwała pomadka
 
Plusem tej pomadki jest zdecydowanie kremowa konsystencja, która rewelacyjnie łatwo rozprowadza się na ustach, a dzięki skoncentrowanej pigmentacji pokrywa je równiutką warstwą koloru. Aby pomadka nabrała swoich długotrwałych właściwości należy poczekać ze 2 minutki do jej całkowitego zaschnięcia. Dla mnie jej konsystencja to całkowita nowość, bo nie miałam jeszcze styczności z takim kosmetykiem. 
 
Długotrwała pomadka
To zdjęcie najlepiej oddaje kolor pomadki, chociaż aparat i tak zjadł jej intensywność

Revlon ColorStay Overtime Lipcolor
tworzy taką jakby gumową warstwę, która świetnie pracuje na ustach. Dzięki temu nie tworzą się brzydkie pęknięcia czy rozwarstwienia pigmentu. Następnie nakładamy na usta drugą fazę czyli bezbarwny błyszczyk. Tworzy on piękną tafle, jest przyjemnie tłustawy, ale nie klei się. 


Bezbarwny top coat zawiera ekstrakt z rumianku i soi, dzięki czemu usta są wygładzone, nawilżone i optycznie powiększone. W miarę potrzeby błyszczącą warstwę można w ciągu dnia dokładać, bez obawy, że ten piękny malinowy odcień się zetrze. Co ciekawe pomadka nie wysusza ust, a tego się najbardziej obawiałam.
Pełnych 16-tu godzin nie testowałam, bo nie mam takiej potrzeby, żeby mieć pomadkę na ustach przez tak długi okres czasu. Ale powiem szczerze, że jakieś okazyjne wyjścia, imprezy, czy spotkania ze znajomymi pomadka przetrwa bez ubytku na jej, czy moich ust urodzie.
Zdarza się nawet, że pracuje ze mną cały dzień i nie straszne jej 8 godzin.


Czy ta pomadka ma jakieś minusy?
TAK! Bardzo trudno ją zetrzeć :-) Ale w sumie przecież o to chodzi. Można chwilę pomęczyć się olejkiem lub dwufazowym produktem do demakijaż i gotowe.


Revlon ColorStay Overtime Lipcolor to kolor i blask, które trwają przez cały dzień. To poczucie pewności, że makijaż jest tam gdzie go nałożyłam, a pomadka nie migruje na zęby.
Używam jej na większe wyjścia i jestem bardzo zadowolona z jej działania.
Revlon ColorStay Overtime Lipcolor posiada w ofercie 8 kolorów, kosztuje 54, 90 zł i jest dostępna w sieci perfumerii Rossmann oraz w perfumeriach prywatnych na terenie całej Polski.
 
Lubicie pomadki o przedłużonej trwałości?