7/28/2018

Trzy-fazowy olejek do paznokci Semilac SPA for WOMEN Roma Affection

Lubię kolorowe paznokcie, ale jakoś tak dbanie o dłonie traktuję po macoszemu. Często się to mści na mnie w postaci właśnie suchych skórek, które wyglądają raczej mało estetycznie.
Na szczęście odkryłam fajny kosmetyk, który pomaga mi w tej pielęgnacji.


Trzy-fazowy olejek do paznokci Semilac SPA for WOMEN Roma Affection
to preparat zapewniający kompleksową regenerację dla paznokci i skórek.
Codzienne korzystanie z tej unikalnej mieszanki wygładzi i zmiękczy skórki oraz idealnie nawilży paznokcie. Produkt wellness przeznaczony do regularnej pielęgnacji, bogaty w nawilżające i regenerujące składniki – witaminę E, olejek JOJOBA oraz wyciąg z kwiatu japońskiej wiśni.
Szczególnie zalecany jest do cienkich, miękkich i kruchych paznokci.
Trzy-fazowy olejek do paznokci

Jak stosować olejek trzy-fazowy?
Najpierw należy go wstrząsnąć, aby dobrze wymieszać wszystkie fazy.
Delikatnie wmasować w skórki i płytkę paznokcia, aż do wchłonięcia produktu.
Trójfazowy olejek może być stosowany po nałożeniu manicure klasycznego i hybrydowego (aplikacja po wyschnięciu; działa wówczas na skórki) lub na naturalną płytkę (jednak ze względu na silne natłuszczenie nie rekomendujemy po aplikacji Semilac Roma Affection natychmiastowej stylizacji manicure). Skład INCI niestety nie został udostępniony ani na opakowaniu ani na stronie producenta.
Ta malutka buteleczka działa cuda. Olejek stosuję zawsze na noc lub nawet podczas wieczornego oglądania telewizji. Wmasowuję delikatnie w skórki. Nie jest on bardzo tłusty, ale nie polecam żadnej roboty papierkowej po jego aplikacji. Olejek przepięknie pachnie co jeszcze bardziej umila jego aplikację i masaż. Moje skórki stały się o wiele miększe, ładniejsze i już się nie zadzierają.
Regeneracja paznokci jest doskonale widoczna, a tak niewiele trzeba do jej wykonania. Regeneracja paznokci gwarantuje ich zdrowy wygląd, odpowiednią kondycję, a w efekcie trwałość stylizacji nie tylko hybrydowej.Produkt wolny od parabenów. Olejek ma pojemność 7ml, a jego cena wynosi 11 zł. Za te pieniądze taka nagroda. Serio! Polecam i to bardzo. Świetny produkt w jeszcze lepszej cenie.