2/16/2018

Adidas ADIPOWER Anti-perspirant dezodorant w spray-u #AsStrongAsIAm

Uwielbiam kosmetyki, na które mogę liczyć w każdej chwili i wiem, że mnie nie zawiodą. Ochrona przed poceniem i poczucie świeżości jest potrzebne w ciągu dnia. To zwiększone poczucie pewności siebie, gdy nie trzeba się martwić o przykry zapach czy plamy potu na ubraniach. 

#ADIPOWER #AsStrongAsIam , ochrona przed potem, ochrona antyperspirant, ochrona przed potem podczas treningu

Dzięki akcji testowej na portalu www.trmd.com miałam okazję razem z moją drugą połówką testować najnowszą wersję (damską i męską) antyperspirantu ADIPOWER marki Adidas.
Jak się sprawdził? Zapraszam do lektury.


Adidas Adipower 72h to nowy antyperspirant stworzony dla mężczyzn i kobiet, którzy każdego dnia testują swoje możliwości i chcą mieć pewność maksymalnej ochrony przed poceniem się, nawet w ekstremalnych warunkach. Nowoczesna technologia Smart Body Response reaguje na intensywność wysiłku, kontrolując wydzielanie potu i przykrego zapachu aż do 72 godzin.
Niezwykle wydajna formuła antyperspirantu ADIPOWER zawiera duże stężenie aktywnych środków - jest ona połączeniem z innowacyjną technologią podwójnego systemu kapsułek zapachowych w dezodorancie w sprayu oraz stosowanej na wyłączność, technologią kapsułek w dezodorantach w kulce. Dzięki temu powstaje unikalny system, który chroni wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz. Cały system dopasowuje się do aktualnej aktywności fizycznej.


Aktywowana ciepłem technologia reaguje i dostosowuje się do osoby używającej antyperspirantu, uwalniając pomału zapach. Antyperspirant ADIPOWER dla mężczyzn posiada nowoczesną i tonizującą kompozycję zapachową, otwierającą się silnym, aromatycznym akordem drzewa sandałowego oraz paczuli, a którą w wyrazistej, męskiej nucie bazy wieńczą nuty liści czystka oraz fasoli tonka. Pod wpływem tarcia, powstaje pełen energii, świeży i owocowy zapach oraz akord ozonowy osadzony na piżmowej nucie bazy. Antyperspirantu ADIPOWER dla kobiet to niesamowita świeżość w postaci cytrusowych nut głowy mandarynki oraz grejpfruta zostają orzeźwione morską bryzą, unoszącą zapach kobiecego bukietu kwiatów: gardenii, neroli oraz piwonii. Następnie tarcie wyzwala czysty zapach o iskrzącym się akordzie, wykończony w bazie kompozycji nutami drzewa sandałowego i piżma. Te zapachy idealnie się ze sobą komponują zapewniając świeżość, która trwa wiele godzin oraz ochronę przed przykrym zapachem.


W ramach podsumowania:
- doskonała ochrona przed potem, chociaż od razu mówię, że nie testowałam go przez 72h,
- posiada delikatny, kwiatowy aromat, który długo utrzymuje się na skórze i w subtelny sposób przypomina o sobie w ciągu dnia,
- szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze klejącej się warstwy.
Jedynym minusikiem może być efekt delikatnego ubrudzenia ciemnych tkanin. Biały osad z dezodorantu jest niestety widoczny na czarnych ubraniach.
Antyperspiranty robią to, do czego zostały stworzone. Zapewniają dobrą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Nie poddają się nawet w mało sprzyjających warunkach. Nie zawiodły mnie podczas bardzo pracowitych dni. Są to kolejne kosmetyki, które w ostatnim czasie zachwyciły mnie swoim działaniem. Antyperspiranty ADIPOWER mają nowoczesny design. Wersja dla kobiet występuje w białym, a wersja męska w srebrnym opakowaniu. Kosmetyki mają pojemność 150 ml i kosztują w granicach 15 zł. Każdy występuje w dwóch wersjach:spray i roll-on.
Produkty są świetne i zdecydowanie godne polecenia.

#ADIPOWER #AsStrongAsIam