10/22/2017

Lierac Lumilogie - dwuetapowa korekta przebarwień – pierwsze wrażenia

Przebarwienia to zmora kosmetyczna XXI wieku. Osobiście walczę z nimi już od kilku lat. W etykiecie ➡➡➡"przebarwienia" znajdziecie wszystkie preparaty, które do tej pory miałam okazję używać. Z marką Lierac spotkałam się już wcześniej przy okazji używania ➡➡➡Prescription Intensive Anti-Dark Spot Depigmenting Serum, który działał wolno, ale nader skutecznie.

dwuetapowa korekta przebarwień, rozjaśnianie przebarwień, przebarwienia słoneczneLierac Lumilogie Day and Night Dark-Spot Correction Double Concentrate to rewolucyjny, dwuetapowy preparat na dzień i noc, redukujący przebarwienia. Dwie aktywne konsystencje, zamknięte w dwóch dozownikach.Koncentrat na dzień w postaci lekkiego fluidu o specjalnym działaniu antyoksydacyjnym i rozjaśniającym daje natychmiastowy efekt optycznej redukcji przebarwień. Koryguje i kamufluje.Koncentrat na noc w delikatnym balsamie o specjalnym działaniu peelingującym, pobudza odnowę komórkową i daje natychmiastowy efekt wygładzenia. Stosowany systematycznie daje efekt jednolitej, rozjaśnionej, promiennej cery, pozbawionej uporczywych plam barwnikowych.Lierac Lumilogie Day and Night Dark-Spot Correction Double Concentrate koryguje 3 rodzaje przebarwień:
- powstające przebarwienia,
- widoczne przebarwienia,
- uporczywe przebarwienia.

Składniki aktywne odpowiedzialne za rozjaśnienie przebarwień:
HEXYL R. - redukuje produkcję melaniny
ekstrakt z PANKRACJUM - spowalnia transfer melaniny
ekstrakt z BABKI LANCETOWATEJ - przeciwdziała wbudowywaniu melaniny
dodatkowo w formule na dzień składnik odpowiedzialny za zapobieganie:
KONCENTRAT 2 WITAMIN E i B3 działa rozjaśniająco i antyoksydacyjnie
dodatkowo w formule na noc składnik działający jak peeling:
KONCENTRAT 7 HYDROKSYKWASÓW - aktywuje odnowę komórkową

Pełny skład INCI:

Dla kogo preparat jest przeznaczony?
Dla wszystkich posiadaczek cer skłonnych do powstawania przebarwień, na przebarwienia różnego pochodzenia, w tym przebarwienia słoneczne oraz dla cer zmęczonych i ziemistych.

SPOSÓB APLIKACJI:
KONCENTRAT NA NOC: Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy wieczorem jako samodzielny preparat lub jako bazę pod zwykle stosowany krem LIERAC.KONCENTRAT NA DZIEŃ: Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy rano jako samodzielny preparat lub jako bazę pod zwykle stosowany krem LIERAC.
Unikać kontaktu z oczami!

po lewej kuracja na dzień, po prawej na noc


Lierac Lumilogie Day and Night Dark-Spot Correction Double Concentrate jest bardzo wygodny w użyciu. Posiada dwa pojemniki airless 2x15 ml. Pompka dozująca działa znakomicie. Oba koncentraty mają leciutką, szybkowchłaniająca się konsystencję. Świetnie dogadują się z pielęgnacją czy filtrami innych marek. Makijaż nie waży się, a skóra nie produkuje nadmiernej ilości sebum. Tyle zauważyłam po niecałych trzech tygodniach stosowania.
Producent obiecuje widoczne efekty już po 7 dniach i muszę z ogromną radością przyznać mu rację. Plamy może nie znikają, ale stopniowo tracą na intensywności i nawet przy zastosowaniu podkładu o mniejszej sile krycia prezentują się całkiem znośnie.
Ale i tak więcej wniosków napiszę w podsumowaniu kuracji, ponieważ kilka tygodni stosowania daje mi prawo jedynie wyciągnięcia początkowych wniosków i pierwszysch wrażeń z używania.
Jedno jest pewne kosmetyk jest fajny i działa. Jak będzie później.... zobaczymy w podsumowaniu.
Preparat można kupić w aptekach (cena około 180 zł) i polecam szczególnie polowanie na promocje ponieważ rozpiętość cenowa w internecie jest imponująca.

Opracowano na podstawie lierac.com