12/30/2016

Yonelle Progresywna Nanomaska efekt „nowej skóry”

Progresywna Nanomaska to kosmetyk przeznaczony dla dojrzałej i zmęczonej skóry. Znajdziemy w nim NANODYSKI™ wypełnione witaminą C oraz kwasy o 4% stężeniu.
NANODYSKI™ to nośniki w postaci płaskich krążków, wypełnionych substancjami aktywnymi, którym pomagają pokonać aż 14 warstw komórek naskórka.
Eksfoliacja Progresywna to złuszczanie starych komórek i stymulacja powstawania nowych za pomocą kwasów i enzymów jednocześnie.

maska rewitalizująca i odmładzająca dla cery poszarzałej i dojrzałej


Główne składniki aktywne: NANODYSKI™ z aktywnymi peptydami i witaminą C, sprężysty fragment elastyny, kwas fitowy, kwas glikolowy, enzymy z dyni, ekstrakt z Agi Śnieżnej, heksapeptyd-37, ceramidy, kwas mlekowy.
Maska daje efekt „nowej skóry” dzięki szybkiej i skutecznej rewitalizacji skóry dojrzałej.
Stosowana regularnie 2-3 razy w tygodniu pozwala uzyskać spektakularny efekt gładkiej, odświeżonej, nawilżonej i bardziej elastycznej skóry. Widoczność porów zmniejsza się nawet o 40%, a rozjaśnienie cery sprawia, że i przebarwienia są mniej widoczne. Cera ma zdrowszy koloryt i wygląda młodziej. 
 

Efekt „nowej skóry” osiągnięto dzięki synergii działania witaminy C, transportowanej w głąb skóry przez NANODYSKI™, EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™ na bazie KWASU FITOWEGO oraz nowatorskiej formy emulsji o niskim pH, zapewniającej ponadprzeciętną aktywność biologiczną Progresywnej Nanomaski. Efekt ten wspomaga ekstrakt z ALGI ŚNIEŻNEJ / SNOW ALGAE, który aktywuje gen przedłużający młodość komórek skóry.


UWAGA!
Ze względu na zawartość kwasów Progresywną Nanomaskę wolno stosować wyłącznie na zdrowej skórze, bez podrażnień i innych uszkodzeń! Nie nakładać na powieki! Zachować odległość co najmniej 1 cm od krawędzi oka! Maskę nałożyć grubszą warstwą na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
Lekko wmasować, by dokładnie przylegała do całej jej powierzchni. Zostawić na co najmniej 15-20 minut. Delikatnie zmyć mokrym wacikiem niewchłonięte resztki. Najlepsze rezultaty daje zastosowanie maski wieczorem, pozostawienie jej na całą noc i zmycie dopiero rano. Bezpośrednio po nałożeniu maski może pojawić się przejściowo efekt szczypania i lekkiego pieczenia skóry. Jest on zupełnie normalny i uzasadniony aktywnym działaniem składników.


Progresywna Nanomaska jest jednym z nowych kosmetyków, które wprowadziłam do pielęgnacji jesienią. Dzięki dobraniu odpowiednich kosmetyków stan mojej cery nie uległ odwodnieniu, jak miało to miejsce w zeszłym roku. Skóra pozostaje jędrna i sprężysta, a wszelkie bonusowe składniki w postaci witaminy C pomagają mi w walce z przebarwieniami. Co jeszcze bardzo mi się podoba to fakt, że maska ładnie przylega do twarzy, nie spływa, a zmycie resztek to dosłownie moment. Świetny, bezproblemowy kosmetyk. Maska ma konsystencję gęstego, odżywczego kremu i piękny kwiatowy zapach. Polecam ją gorąco, zwłaszcza cerom dojrzałym, które docenią składniki i oddziaływanie na skórę.


Maskę Progresywną kupicie na stronie marki yonelle.pl oraz w Perfumeriach Douglas.
Opakowanie zawiera 55 ml produktu i kosztuje 199 zł. Obecnie jest na nią promocja na stronie producenta.
A dla zainteresowanych skład INCI: