12/29/2016

Czym utrwalić fryzurę na imprezę? Hegron Gel Spray, Stile Unico Gel Spray, Guma do Kreatywnej stylizacji włosów

Nie muszę nikogo przekonywać, że na większe wyjścia fryzura musi być przede wszystkim tak upięta/uczesana i utrwalona, żeby przetrwała całonocne hulanki.
Ogrom kosmetyków na rynku sprawia, że czasami trudno nam podjąć ostateczną decyzję co do wyboru odpowiednich produktów.
Chciałam dzisiaj przedstawić Wam kilka kosmetyków, na które warto zwrócić uwagę przy planowaniu fryzur na karnawałowe imprezy.

 źródło styl.fm

HEGRON Żel spray GEL SPRAY – EXTRA STRONG

Profesjonalny produkt, który dzięki wysokiej zawartości alkoholu natychmiastowo odparowuje z włosów, co powoduje silne i błyskawiczne utrwalenie każdej fryzury. Może być stosowany zarówno na suche jak i mokre włosy. Jest łatwy do wyczesania i nie pozostawia na włosach białego nalotu jak lakiery. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. (opis na stronie tenex.pl) Pojemność 150 ml/13,50 zł.Gel Spray STILE UNICO Professional

Żel spray ekstra mocny jest profesjonalnym produktem do stylizacji włosów, który bardzo mocno utrwala nawet najwymyślniejszą fryzurę. Charakteryzuje się możliwością kontrolowania ilości nakładanego żelu, co pozwala na natychmiastową stylizację każdego indywidualnego pasma włosów.
Sposób użycia: Nanosić z odległości 25 cm na suche lub wilgotne włosy. Łatwy do wyczesania. (opis na stronie tenex.pl) Pojemność 150ml/12,50 zł.  Żel spray ekstra mocny jest profesjonalnym produktem do stylizacji włosów, który bardzo mocno utrwala nawet najwymyślniejszą fryzurę. Charakteryzuje się możliwością kontrolowania ilości nakładanego żelu, co pozwala na natychmiastową stylizację każdego indywidualnego pasma włosów.STILE UNICO Guma do kreatywnej stylizacji włosów 

Sprężysta konsystencja gumy do stylizacji i modelowania włosów. Pozwala wystylizować najbardziej fantazyjne uczesanie. Wystarczy nałożyć gumę i ułożyć palcami nową fryzurę, podkreślić kosmyki, zaakcentować pazurki itd. Guma przygotowana jest według profesjonalnej formuły, dodaje włosom objętości, efekt jest długotrwały, a fryzura elastyczna.
Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu rozetrzyj na dłoniach i palcami modeluj pożądaną fryzurę. Może być stosowana na suche i mokre włosy. Guma najlepiej sprawdza się na włosach krótkich i półdługich. (opis na stronie tenex.pl) Pojemność 100 ml/8,80 zł.

Hegron Gel Spray, Stile Unico Gel Spray, Guma do Kreatywnej stylizacji włosów

Muszę szczerze przyznać, że wszystkie kosmetyki mają swoją moc. Żele w spray-u utrwalają fryzurę na długie godziny, co testowałam w święta :-) Przeszkadza mi tylko mocny alkoholowy aromat, który na szczęście bardzo szybko ulatnia się. Sposób aplikacji jest niesamowicie prosty. Przy odważnym naciśnięciu pompki z atomizera wydobywa się równa, rozpylona warstwa kosmetyku. Momentalnie wysycha na włosach utrwalając fryzurę.
Guma do kreatywnej stylizacji według mojej opinii świetnie sprawdzi się na włosach krótkich, gdzie łatwo można zaakcentować poszczególne elementy fryzury.
Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na fryzurę bądź kosmetyk to jeszcze chwilka czasu (przed Sylwestrem oczywiście) pozostała. Kosmetyki można kupić w sklepie internetowym tenex24.pl
Ale jeszcze podpowiem, że Gel Spray marki Hegron widziałam w drogeriach Rossmann. 
Jeśli znajdę pozostałe kosmetyki to zdobię aktualizację tego wpisu.

Jakiem macie plany na zabawę Sylwestrową?