2/03/2016

Montibello TREAT NATURTECH Balsam do włosów farbowanych Colour Protect Treatment Balm


Wiele osób, tych które farbują włosy wie, że potrzeba odpowiedniej pielęgnacji aby zachować na dłużej ładny połysk i nasycony kolor. Zwłaszcza przy ciemnych odcieniach.


profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych


Colour Protect Treatment Balm marki MONTIBELLO jest jednym z takich kosmetyków, które doskonale radzą sobie z zapewnieniem pięknego wyglądu naszym farbowanym włosom.
Dzięki nowej technologii ochrony koloru, stosowanej wyłącznie przez markę Montibello, łączy metabolity – antyoksydanty uzyskiwane z oliwek, które w postaci kapsułek są równomierne uwalniane i przylegają do włókien włosowych, chroniąc kolor włosów – z filmogenami najnowszej generacji, które mają właściwości odżywcze i ochronne – zapewniają silną barierę, chroniącą przed promieniowaniem UVA-UVB.

Balsam wchodzi w skład linia Colour Protect, której produkty zawierają
*węglowodany - pochodne nasion gumy guar
*metabolity – hydroksytyrozol, czyli antyoksydant uzyskiwany z oliwki
*nuty zapachowe – cytrynowo kwiatowe
*mediatory

  • ochrona barierowa, czyli odporność na mycie włosów i uszkodzenia termiczne
  • ochrona przed UVA-UVB, czyli ochrona przed promieniowaniem 
  • składniki aktywne w mikrokapsułkach, czyli stała przyczepność i uwalnianie

SKŁAD:
OPAKOWANIE:
Plastikowa butelka, o pojemności 150 ml z wygodną pompką idealnie dozującą produkt.SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż produkt na dłoń, naciskając dozownik dwa lub trzy razy. Rozprowadź na długościach i końcówkach wilgotnych włosów osuszonych uprzednio ręcznikiem. Nie spłukuj.
Tak samo jak Smart 12w1 - Balsam Colour Protect (na dzień dzisiejszy) podbił całkowicie moje serce.
Jest to kosmetyk, który sprawdzi się u wszystkich, którym brak czasu. Wystarczy tylko wycisnąć na dłoń odpowiednią ilość produktu, rozetrzeć na włosach i wysuszyć. Nie trzeba czekać, powtórnie płukać włosów, aby pozbyć się resztek odżywki.


Fryzura wygląda schludnie. Włosy są gładkie, błyszczące i nie elektryzują się. Nawet pomimo, iż od ostatniego farbowania minęło prawie 8 tygodni nadal słyszę komplementy odnośnie koloru, który mam na włosach.
Na długość – do ramion potrzebuję tylko 2 pompki balsamu, także podejrzewam, że opakowanie 150 ml starczy mi na bardzo długo. Używam balsamu ponad dwa miesiące i jego zużycie wynosi obecnie 1/4 opakowania.
Również sama konsystencja jest dosyć „balsamowa”, ale absolutnie nie obciąża włosów ani nie powoduje ich przetłuszczania się.
Balsam kupicie na stronie sklepfryz.pl w cenie 39 zł - co przy tej wydajności jest ceną bardzo niską.
Jest to świetny produkt i jest wart każdej wydanej złotówki.