8/17/2015

PUREDERM Botanical Choice Wrinkle Reducer Gel Patches

PUREDERM Botanical Choice Wrinkle Reducer Gel Patches - żelowe plasterki marki Purederm są fantastycznym wynalazkiem, który pomoże naszej skórze prezentować się bardziej korzystnie nawet pomimo zmęczenia. Powodują, że skóra jest bardziej zwarta, ujędrniona, zmiękczona i nawilżona.

płatki przeciwzmarszczkowe pod oczy


Specjalna formuła kosmetyku ( między innymi witamina A, E i Phyto Kolagen) sprawia, że jest on w stanie w znacznym stopniu zniwelować widoczność delikatnych linii, zmarszczek czy też zmarszczek mimicznych wokół oczu bez ryzyka podrażnień. Także elastyczność skóry zostaje w znacznym stopniu poprawiona. Aktywne składniki wnikają do najgłębszych warstw naskórka.
Plasterki działają szybko i delikatnie przynosząc, w krótkim czasie widoczne efekty.

W opakowaniu znajduje się 6 podwójnych plasterków.Sposób użycia: 
  • Umyj i osusz twarz.
  • Oderwij plasterki od folii
  • Naklej plasterki błyszczącą stroną, na skórze w okolicach oczu
  • Plasterki można zostawić na noc lub usunąć po 30 minutach
  • Delikatnie oderwij plasterki od skóry pociągając za ich brzegi. Pozostałości przemyj wodą
Skład:Przyznam szczerze, że do pewnego czasu unikałam tego typu kosmetyków. Ale wiecie jak to jest, jak się coś dobrego spróbuje to już nie ma odwrotu.
Plasterki działają. W szybki sposób, bo 30 minut to nie jest długo, można sprawić, że skóra jest wygładzona, uealstyczniona i wygląda o wiele lepiej.
Także makijaż nałożony w okolicach oczu wygląda znacznie korzystniej. Zminimalizowane jest występowanie efektu „włażenia” korektora czy podkładu w delikatne linie mimiczne czy zmarszczki.

Ja jestem zachwycona tym produktem. Testuję również inne podobne maseczki i jak na razie tylko jedna z nich okazała się rywalem godnym płatków Purederm, ale o tym może innym razem.

Polecam wszystkim osobom, które na przykład prze długie godziny pracują przy komputerze, co zawsze wiąże się z przesuszeniem skóry, oraz wszystkim tym, którzy muszą NATYCHMIAST świetnie wyglądać przed jakimś ważnym spotkaniem.
Płatki kupimy w Hebe w cenie około 24 zł za opakowanie. Uważam, że nie jest to wygórowana cena jak za taki efekt.

Macie jakieś fajne maseczki tego typu do polecenia?