8/13/2015

Cichy bohater - Adidas for Woman Climacool


Za oknem żar leje się z nieba. W taką pogodę trudno utrzymać ciało w świeżości.
Jednym z kosmetyków, które są wręcz niezbędne podczas upału są dobre antyperspiranty.
Marka Adidas wypuściła na rynek serię Climacool. Dezodorant w kulce i w spray-u.


najlepszy dezodorant antyperspirant


Technologia Climacool® zastosowana w antyperspirantach Adidas opiera się na kapsułkach świeżości aktywowanych podczas ruchu i uwalniających się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch świeżości następuje już w momencie aplikacji dezodorantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia powodują rozrywanie następnych kapsułek, a w konsekwencji kolejne impulsy orzeźwienia.

"Antyperspiranty adidas Climacool® zapewniają 48-godzinną ochronę przed wilgocią, bakteriami i nieprzyjemnym zapachem, a także nieograniczoną świeżość dzięki kapsułkom, które nieustannie pękają, kiedy Ty przekraczasz swoje granice. Bo im więcej z siebie dajesz, tym lepiej działa".

Adidas for Women Climacool Roll :
  • posiada bardzo delikatny, kwiatowy aromat, który długo utrzymuje się na skórze,
  • wchłania się w sposób przyzwoity, w pierwszej chwili pozostawiając klejącą warstwę, która szybko stapia się ze skórą. Wysycha całkowicie.
  • efektu chłodzenia (jak w przypadku spray-u) nie zauważyłam,
  • kolejnym plusem jest to, że dezodorant po wyschnięciu nie pozostawia białej warstwy i nie odbija się na ciemnych ubraniach. Wersja w spray-u leciutko bieliła ciemne podkoszulki.
·        Minusów nie zauważyłam.

Adidas for Woman Climacool w spray-u:
  • posiada delikatny, kwiatowy aromat, który długo utrzymuje się na skórze i w subtelny sposób przypomina o sobie w ciągu dnia,
  • szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze klejącej się warstwy,
  • chłodzi skórę, co przynosi ulgę podczas upału.
Jedynym minusikiem może być efekt delikatnego ubrudzenia ciemnych tkanin. Biały osad z dezodorantu jest niestety widoczny na czarnych ubraniach.
Antyperspiranty robią to, do czego zostały stworzone. Zapewniają dobrą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Nie poddają się nawet w mało sprzyjających warunkach. Nie zawiodły mnie podczas upałów. Są to kolejne kosmetyki, które w ostatnim czasie zachwyciły mnie swoim działaniem.Bardzo podoba mi się stwierdzenie w reklamie, że im więcej dajemy z siebie, tym lepiej dezodorant Climacool działa. Produkty są świetne i godne polecenia.

Nie ukrywam również, że moim ogromnym ulubieńcem jest spray, który chłodzi skórę. Jest to bardzo fajne i miłe wrażenie zwłaszcza podczas upałów.
Kulka ma pojemność 50 ml, spray 150 ml - w zależności od drogerii kupimy je za około 10 zł.Wykorzystane źródło: coty.pl