6/27/2015

Poshe – przyjaciel każdego manicure

Każdy kto robi manicure chciałby, żeby ten efekt utrzymywał się jak najdłużej. Do tego służą nam właśnie lakiery nawierzchniowe typu top coat.

lakier nawierzchniowy do zabezpieczenia manicureTaki właśnie lakier marki Poshe pozwala nam, na odpowiednie zabezpieczenie naszego manicure. Rewolucyjna szybkoschnąca formuła skraca czas wysychania lakieru i w przeciągu 5 minut zapewnia nam wysoki połysk oraz perfekcyjne wykończenie. Top coat nie powoduje również obkuraczania się warstwy lakieru kolorowego zaaplikowanego na paznokcie wcześniej.

Na opakowaniu znajdziemy udostępniony skład produktu:oraz informację, iż nie zawiera on formaldehydu i toulenu w składzie.
Lakier zawiera również formułę nieżółknącą. Może być używany również jako lakier bezbarwny.

Mały precyzyjny pędzelek zapewnia łatwość aplikacji.
Bardzo się cieszę, że kupiłam ten produkt. Jest bardzo dobry i spełnia wszystkie obietnice producenta. Manicure nim zabezpieczony spokojnie wytrzymuje minimum 5 dni. Niesamowity połysk również dodaje uroku naszym pomalowanym paznokciom.


Top coat nałożony na lakier Mademioselle EssieCzy jest najlepszy? Trudno mi powiedzieć ponieważ mam jeszcze kilku ulubieńców w tej kategorii produktów. Natomiast śmiało mogę stwierdzić, że wyróżnia się na tyle, że jeszcze kiedyś pewnie do niego wrócę.

Pojemność to 14 ml.

Cena około 25 zł zależy od sklepu i aktualnych promocji.Macie swoje ulubione lakiery top coat?