4/04/2017

Pupa Vamp! Definition Mascara –zdefiniuj swoje rzęsy na nowo

Lubię testować nowe tusze do rzęs. Fajna przygoda, a czasami nie chcący można znaleźć coś extra.Pupa Vamp! Definitiom Mascara dzięki wyjątkowej formule oraz specjalnie zaprojektowanej silikonowej szczoteczce zapewnia maksymalną objętość rzęs oraz perfekcyjne rozdzielenie wszystkich włosków. Nadaje rzęsom objętość i nadaje podkręcenie bez sztywności czy obciążenia.


Konsystencja Gładka konsystencja pozwala pokryć tuszem każdą rzęsę od nasady, aż po same końce i sprawia, że są one idealnie rozdzielone. Doskonale przylega do rzęs, zapewnia długotrwały makijaż.
Formuła to zbalansowane połączenie olejków i wosków roślinnych, które zapewnia spektakularną objętość rzęs bez uczucia ich obciążenia. Specjalne substancje tworzą na rzęsach film, który nadaje im piękny kształt i delikatnie go utrwala. Nie zawiera parabenów. Niskie ryzyko alergii. Testowana oftalmologicznie. Odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.


Szczoteczka miękka i niesamowicie elastyczna z silikonowymi ząbkami. Cylindryczny, zaokrąglony na końcu kształt oraz wbudowany grzebyczek sprawiają, że szczoteczka nakłada optymalną ilość tuszu oraz perfekcyjnie rozdziela wszystkie rzęsy. I tak jest. Równomiernie rozłożony tusz pięknie wygląda na rzęsach, aczkolwiek przy którejś z kolei warstwie potrafi już sklejać rzęsy. Końcówka szczotki bardzo dobrze modeluje kąciki zewnętrzne.
Maskara ma bardzo ładny czarny kolor, dzięki wysokiemu skoncentrowaniu pigmentów zapewnia głęboki , nasycony odcień.

 U góry jedna warstwa na prawym oku, na dole dwie warstwy tuszu

W ciągu dnia Vamp!Definition nie osypuje się ani nie schodzi pod oczy. Wygląda bardzo dobrze, aż do momentu zmycia, a i tu muszę ten produkt pochwalić. Demakijaż nie sprawia najmniejszego problemu. Szybko i bardzo dobrze rozprawia się z tuszem zwykły płyn micelarny.
Cena detaliczna: 75 zł/9ml
Wyjątkowa objętość i rozdzielone rzęsy nie są już iluzją! Dzięki delikatnej, gładkiej konsystencji Vamp! Definition zapewnia intensywną objętość i perfekcyjnie zdefiniowane rzęsy. Efekt? Maksymalna objętość i spektakularne podkreślenie każdej rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki. I mogę potwierdzić, że tusz całkowicie spełnia obietnice producenta.
Dostępny jest w perfumeriach Douglas i w Rossmannie.