4/06/2017

Revlon Kiss™ Balm pielęgnacja jakiej pragną twoje usta

Wypielęgnowane usta nie tylko wyglądają rewelacyjnie, ale i dodają pewności siebie ich właścicielce.
Pomadki, zwłaszcza te matowe i bardziej wymagające myszą mieć przygotowaną gładką bazę.
Dlatego ja uwielbiam wszelkiego rodzaju błyszczyki, odżywki i balsamy, które pomagają w pielęgnacji moich ust.Revlon Kiss™ Balm to nowy kosmetyk, który pozwoli nam rozdawać całusy na prawo i na lewo.
Jego ultra nawilżająca formuła została stworzona na bazie naturalnych olejów: olej z pestek malin, granatu  oraz winogron.
Balsam odżywia i chroni delikatną skórę ust jednocześnie zapewniając lekki, owocowy kolor.
Długotrwale nawilża, nadaje ustom lekki kolor oraz owocowy smak i zapach.
Jedną z fajniejszych rzeczy jest fakt, że balsam posiada filtr SPF 20, który będzie idealną ochroną dla naszych ust na letnie miesiące.Revlon Kiss™ Balm  występuje w Polsce w czterech odcieniach……. ummm smakach :
·         Fresh Strawberry
·         Juicy Peach  
·         Tropical Coconut
·         Berry Burst 
Od marca jest już dostępny w sprzedaży w drogeriach w cenie 21,99 zł
Aby zapewnić sobie maksymalną ochronę balsam należy aplikować na usta na około 15 minut przed planowaną ekspozycją na słońce.
Skład INCI:

Revlon Kiss™ Balm pięknie pachnie i wygląda na ustach niesamowicie naturalnie. Poziom nawilżenia, który zapewnia całkowicie zaspokaja potrzeby moich ust.
Z góry muszę zaznaczyć, że nie jest to produkt długotrwały i jego aplikację należy powtarzać kilka razy w ciągu dnia. Ale jak na balsam jest zdecydowanie świetnym produktem, który warto polecić innym. Mamie, nastolatce :-)Mój Revlon Kiss™ Balm w kolorze Juicy Peach nie daje zbyt dużo koloru na ustach.
Można go spokojnie wrzucić do torebki i aplikować w ciągu dnia bez używania lusterka.
Ta wykręcana kredeczka jest świetnym i niesamowicie uroczym gadżetem.
Kto raz ją powącha będzie pragnął więcej.....

Jeśli masz suche lub spierzchnięte usta lub jeśli nie masz czasu na precyzyjny makijaż - ten produkt jest jak w sam raz dla Ciebie. Malujesz, wrzucasz do kieszeni i jesteś gotowa na dalsze wyzwania.

A tak wygląda na ustach :-)