4/04/2017

Pupa Vamp! Definition Mascara –zdefiniuj swoje rzęsy

Lubię testować nowe tusze do rzęs. Fajna przygoda, a czasami nie chcący można znaleźć coś extra.


Pupa Vamp! Definitiom Mascara dzięki wyjątkowej formule oraz specjalnie zaprojektowanej silikonowej szczoteczce zapewnia maksymalną objętość rzęs oraz perfekcyjne rozdzielenie wszystkich włosków. Nadaje rzęsom objętość i nadaje podkręcenie bez sztywności czy obciążenia.Konsystencja Gładka konsystencja pozwala pokryć tuszem każdą rzęsę od nasady, aż po same końce i sprawia, że są one idealnie rozdzielone. Doskonale przylega do rzęs, zapewnia długotrwały makijaż.
Formuła to zbalansowane połączenie olejków i wosków roślinnych, które zapewnia spektakularną objętość rzęs bez uczucia ich obciążenia. Specjalne substancje tworzą na rzęsach film, który nadaje im piękny kształt i delikatnie go utrwala. Nie zawiera parabenów. Niskie ryzyko alergii. Testowana oftalmologicznie. Odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.Szczoteczka miękka i niesamowicie elastyczna z silikonowymi ząbkami. Cylindryczny, zaokrąglony na końcu kształt oraz wbudowany grzebyczek sprawiają, że szczoteczka nakłada optymalną ilość tuszu oraz perfekcyjnie rozdziela wszystkie rzęsy. I tak jest. Równomiernie rozłożony tusz pięknie wygląda na rzęsach, aczkolwiek przy którejś z kolei warstwie potrafi już sklejać rzęsy. Końcówka szczotki bardzo dobrze modeluje kąciki zewnętrzne.
Maskara ma bardzo ładny czarny kolor, dzięki wysokiemu skoncentrowaniu pigmentów zapewnia głęboki , nasycony odcień.


U góry jedna warstwa na prawym oku, na dole dwie warstwy tuszu
W ciągu dnia Vamp!Definition nie osypuje się ani nie schodzi pod oczy. Wygląda bardzo dobrze, aż do momentu zmycia, a i tu muszę ten produkt pochwalić. Demakijaż nie sprawia najmniejszego problemu. Szybko i bardzo dobrze rozprawia się z tuszem zwykły płyn micelarny.
Cena detaliczna: 75 zł/9ml
Wyjątkowa objętość i rozdzielone rzęsy nie są już iluzją! Dzięki delikatnej, gładkiej konsystencji Vamp! Definition zapewnia intensywną objętość i perfekcyjnie zdefiniowane rzęsy. Efekt? Maksymalna objętość i spektakularne podkreślenie każdej rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki. I mogę potwierdzić, że tusz całkowicie spełnia obietnice producenta.
Dostępny jest w perfumeriach Douglas i w Rossmannie.