6/03/2024

Marc Jacobs DAISY WILD EdP

Wiosna, łono natury, pachnąca trawa, która, aż kusi żeby się na niej położyć. Rozpoczynając przygodę na łonie natury i odkrywamy jej najpiękniejsze aspekty Daisy Wild od Marc Jacobs. Perfumy oddają najbardziej nieodparte aspekty natury i budzą pragnienie odkrywania nowych rzeczy, Jaśmin, wetyweria i kwiat bananowca łączą się, tworząc świeże, kwiatowe doświadczenie zapachowe. 

Marc Jacobs DAISY WILD EdP


W składzie kompozycji znajdziemy:

● Nuty głowy: Kwiat bananowca

● Nuty serca: Jaśmin, Makadamia

● Nuty bazy: Wetyweria, Drzewo sandałowe.


Radość, świeżość i odrobina słodyczy. Już tak dawno nie miałam okazji poznać tak energetycznych perfum. Kwintesencja wiosny, natury i bukiet polnych kwiatów.

Damska woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Wild to zaproszenie do świata, w którym kobiety mogą ponownie poczuć bliskość z naturą, obudzić wolną i młodzieńczą duszę 


Marc Jacobs DAISY WILD EdP
Mylący, zielony wstęp symbolizujący nieskrępowaną osobowość Daisy Wild, stopniowo przechodzi do serca zapachu. Rozkwitający jaśmin skąpany w kremowym aromacie orzechów makadamia to naprawdę doskonałe połączenie. Wyobraźcie sobie zieloną łąkę, świeże trawy i kwiaty, które czule obracają się w stronę słońca. I w tym krajobrazie pojawiają się aromatyczny jaśmin, na tle nieco słodkawego banana. Baza jest nieco wytrawną, ponieważ Wetyweria powiedziałabym,  że daje delikatną męska nutę. Natomiast drzewo sandałowe i wytrawny wetiwer pięknie dopełniają tę kompozycję. Jest pięknie, mega kobieco i świeżo,  w sam raz na wiosnę. 

Woda perfumowana jest dostępna we flakonie z możliwością wielokrotnego napełniania. Jak na linię Daisy przystało flakon przypomina delikatny bukiet dziko rosnących kwiatów i emanuje lekkimi nutami, które zapewniają wiosenne przebudzenie za każdym razem, gdy ją aplikujesz. Komponuje się harmonijnie z legendarnymi różowymi i zielonymi stokrotkami Daisy. wewnątrz flakonu można dostrzec łodyżki kwiatów – kolejny figlarny przejaw uroku natury. Płyn zapachu ma jasnozielone zabarwienie, które dopełnia nową historię kolorystyczną Daisy Wild Marc Jacobs.

Flakon przyciąga uwagę i sprawia, że pojawia się na twarzy uśmiech, a powietrze ogarnia optymizmem. Jak dla  mnie to jest radość i optymizm w zielonym wydaniu i pięknym flakonie.  Zapach wolności, zmysłowości, który z pewnością zachwyci niejedną kobietę.

Kartonik Daisy Wild przybrał piękny kolor żywej zieleni. Nowa polna stokrotka jest elegancko wkomponowana w wianek charakterystycznych różowych i zielonych kwiatów nawiązując do rozkwitu dziewiczej przyrody symbolizującej produkt.

Woda perfumowana Daisy Wild przenosi uwagę z beztroskiej dziewczyny zanurzonej w świecie romantycznej idylli na wyrazistą kobietę, która wie, czego chce i zauważa piękno nieokiełznanej natury, do którego pragnie się zbliżyć. Dowodem na zmianę perspektywy jest też dziki, biały kwiat na nakrętce zielonkawego flakonu. To właśni dzięki niemu zapach wyróżni się w ogrodzie Daisy tak samo, jak właścicielka perfum w otaczającym ją świecie.

Daisy Wild marki Marc Jacobs to z pewnością jedna z ciekawszych premier od początku roku.


#marcjacobs  #marcjacobsdaisy #daisywild  #miłośniczkaperfum #perfumykwiatowe #perfumyowocowe #perfumydlakobiet #mjdaisy
@MARCJACOBSFRAGRANCES