3/18/2024

Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre woda perfumowana dla kobiet

 Z cyklu opowieści o Paryżu, mam dzisiaj dla Was cudeńko w przepięknym flakonie. Balade á Paris Promenade a Montmartre to cudowna kompozycja, która jak dla mnie jest ucieleśnieniem zapachu radości i optymizmu.

Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre EDP


Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre
to cudowne odwzorowanie wiosennego spaceru wśród drzew i budzących się do życia kwiatów. To zapach, który od pierwszej aplikacji generuje niesamowitę wręcz poprawę humoru. Dodaje radości i słonecznego blasku nawet w pochmurne dni.

Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre perfumy z hebe
Perfumy należą do kategorii cytrusowo-kwiatowej. W otwarciu zaskakuje nas bukiet świeżych delikatnych kwiatów, ale ze sporą dawką cytrusowego orzeźwienia. 

W kolejnych minutach kwiaty delikatnie gasną i pojawiają się nuty mokrego mchu dębowego, które idealnie zgrywają się ze słodyczą pochodzącą z owoców. A to wrażenie jest dodatkowo wzmocnione poprzez pociągające nuty patchouli i białego piżma.

Całość jest niesamowicie sensualna, zmysłowa i dająca sporą dawkę optymistycznego pojrzenia na świat. I świetnie podkreśli zmysłowość każdej kobiety.


Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre ma w swojej kompozycji takie składniki jak:

nuta głowy : bergamotka, mandarynka, pulpa z pomarańczy

nuta serca : róża bułgarska, jaśmin, kwiat pomarańczy

nuta bazy : białe piżmo, mech dębowy, patchouli


Piękny flakon, jak na tę markę przystało, został wykonany z grubego szkła. Wygląda niezwykle elegancko i dostojnie. Z pewnością będzie stanowił piękną ozdobę na niejednej toaletce.


Wracając do nazwy Promenade a Montmartre, czyli Spacer po Montmartrze..... Pomimo całego uroku tego miejsca, kompozycja zapachowa kojarzy mi się bardziej, ze spędzeniem popołudnia w zadrzewionym parku, wśród natury. Wiecie, tak na zasadzie ładowania baterii po ciężkim tygodniu.  


Dodam jeszcze, że nie oceniam trwałości perfum, ponieważ przez względy zdrowotne mam z tym ostatnio delikatnie mówiąc problem. W każdym razie bardzo serdecznie polecam Wam tę markę. To są bardzo dobre perfumy, które kosztują niewiele. Taka perełka za grosze.

Wodę perfumowaną dla kobiet Jeanne Arthes Balade á Paris Promenade a Montmartre znajdziecie w drogeriach Hebe i sklepie internetowym sklep.dexplus.pl


*współpraca reklamowa