1/29/2024

Masaki Matsushima FLUO EDP

Po pięknej kompozycji Masaki/Masaki, nadeszła kolej na jej bardziej radosne i optymistyczne oblicze. Fluo to prawdziwa wiosnę we flakonie. Już od pierwszej aplikacji przegania zimne i smutne chmury. Daje zastrzyk pozytywnej energii.

Masaki Matsushima FLUO


Fluo
marki Masaki Matsushima to kompozycja typowo dla kobiet z rodziny kwiatowo - owocowej. Jest to jeden z klasyków, który utrzymuje się na rynku już od 2010 roku. 

Nuty głowy: Grejpfrut, Marakuja, Kumkwat

Nuty serca: Nektarynka, Lotos, Piwonia

Nuty bazy: Piżmo.


Początek tej kompozycji to naprawdę radosne uniesienie cytrusowych owoców. Cała misa, świeżo obranych pachnących smakowitości. Jest to kolejny krok w twórczości marki Masaki inspirowany kosmopolitycznym stylem życia Nowego Jorku. Wielokulturowość żyjąca w uporządkowanym bałaganie, gdzie energia i żywiołowość sprawia, że to miasto nigdy nie zasypia. Bazując na kwiatowej konstrukcji Masaki/Masaki perfumiarz, który tworzył Fluo- Jean Jacques dodał zmysłową eksplozję owoców. Dzięki temu w zapachu wyczuwa się powiew wielkiego miasta. 

Masaki Matsushima FLUO perfumy owocowe, perfumy cytrusowe


Ten smakowity owocowo-kwiatowy koktajl Masaki Matsushima Fluo rozpoczynają nuty egzotycznego kumkwatu i soczystych cytrusów. Kiedy po kilkunastu minutach cytrusy odrobinę uspokajają się wtedy pojawiają się eteryczne kwiaty z niesamowicie delikatną piwonią. Kwiatowe serce uzupełnione jest słodką i soczystą nutą nektarynki, która dodaje cudownej słodyczy. Natomiast bazą tej kompozycji jest piżmo, które w tym przypadku ciepłe i otulające wrażenie.

Osobiście te perfumy to dla mnie jak wspomnienie dzieciństwa i owocowych, cytrusowych landrynek.

Takiej radości już dawno nie czułam w perfumach. Jest to zapach, który zdecydowanie poprawia nastrój w chłodniejsze dni, a na wiosnę będzie po prostu idealny. Dodam jeszcze, że lubię go nosić na ubraniach, bo wtedy dłużej utrzymuje się niż bezpośrednio na skórze.

masaki matsushima japoński minimalizm i elegancja

Sam flakon podobnie jak w przypadku Masaki zachwyca prostotą i żywymi kolorami. Asymetryczna forma w kształcie półksiężyca nawiązuje kształtem do Masaki/Masaki. Wyraziste, żywe kolory oddają wielkomiejski zgiełk i wielokulturowość Nowego Jorku.


Zapachy Masaki Matsushima, inspirowane japońską naturą i kulturą, kryją są we flakonach, które ucieleśniają japoński minimalizm, zakorzeniony w prostocie i elegancji geometrycznych krzywizn. Niepowtarzalne kolekcje Masaki mają jednak w sobie ten wspólny element japońskiego minimalizmu zgrabnie powiązane z zachodnią awangardą. Styl Masaki ciągle się zmienia i rozwija, dlatego też trudno jest go zdefiniować. MASAKI MATSUSHIMA jest zdecydowanie jednym z liderów nowej generacji japońskich projektantów. 


Perfumy Masaki Matsushima znajdziecie w Hebe, perfumeriach Sephora i sklep.dexplus.pl
Bardzo polecam testy na żywo, bo dobry nastrój jest natychmiast gwarantowany.
*przesyłka PR