12/06/2023

Westlab Recover regenerująca sól do kąpieli z ekstraktem z białej wierzby eukaliptusem i arniką

Uwielbiam kąpiele, najchętniej z dużą ilością pachnącej piany. Niedawno odkryłam sole do kąpieli i tak się świetnie złożyło, że w ostatnim boxie kosmetycznym Pure Beauty znalazłam pięknie pachnącą sól z ekstraktem z białej wierzby eukaliptusem i arniką.

Westlab Recover regenerująca sól do kąpieli


Westlab Recover regenerująca sól do kąpieli
to produkt w 100% naturalny, powstałym na bazie bogatej w magnez soli Epsom. Działa odprężająco dzięki olejkom aromaterapeutycznym. Dzięki swoim właściwościom kąpiel z takim dodatkiem pomaga złagodzić napięcia i rozluźnić się. Przy okazji dzięki zawartości naturalnego magnezu pielęgnuje skórę, oraz ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgrzybicze. Takie małe, prywatne SPA w domowym zaciszu.

Kąpiel w soli Recover działa regenerująco i odprężająco na skórę. Jej właściwości korzystnie na nią oddziałują, umożliwiając wniknięcie minerałów w jej głąb. Dzięki dodatkowi ekstraktów i olejów roślinnych sól jeszcze skuteczniej regeneruje skórę, jednocześnie ją chroniąc i kojąc. Z pewnością odczujemy dodatkowo działanie relaksujące i aromapeutyczne. Sól zawiera olejek z czarnego pieprzu, olejek z liści eukaliptusa oraz olejek z mięty pieprzowej, które działają także energetyzująco. 

Ja bardzo lubię jak taka ciepła kąpiel pomaga mi pozbyć się męczącego napięcia mięśni. Bardzo doceniam takie możliwości, z racji ilości kroków, które dziennie robię. 

Westlab Recover regenerująca sól do kąpieli z ekstraktem z białej wierzby eukaliptusem i arniką rossmann


W składzie znajdziemy:

* Olejek eukaliptusowy - delikatny aromat powoduje rozluźnienie organizmu, wykazuje działanie antyseptyczne i rozkurczowe dlatego często stosuje się go podczas inhalacji przy infekcjach dróg oddechowych. Dzięki właściwościom rozgrzewającym, cieszy się również powodzeniem przy leczeniu bólu reumatycznego.

* Biała wierzba - jej niewielka ilość znajdująca się w dermokosmetykach powoduje poprawę wyglądu skóry, wpływa na jej odbudowę oraz jakość. Będąca źródłem kwasu salicylowego wykazuje działanie złuszczające i oczyszczające, co wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i rozjaśnienie przebarwień

* Arnika - przyspiesza gojenie się ran oraz wspomaga organizm w walce z infekcjami. Znajduje zastosowanie w kosmetyce jako środek pielęgnacyjny do cery naczynkowej.

Westlab Recover regenerująca sól do kąpieli rossmann skład inci ingredients


Do kąpieli dodajemy 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Należy poczekać do momentu rozpuszczenia się soli, która wytworzy delikatny aromat. I w tym momencie można już cieszyć się relaksującą kąpielą.


Składniki są w 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach.  Opakowanie soli zawiera 454 g i kosztuje w granicach 20 złotych.  Moje opakowanie znalazłam jak już wspomniałam wyżej w boxie Pure Beauty. Jak przystało na świętowanie urodzin Pure Beauty można również świętować w pachnącej kąpieli. To pełna regeneracja dla ciała i ducha w azjatyckim stylu, nawiązującym do tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych. 

Westlab Recover Bath Salts regenerująca sól do kąpieli Biała Wierzba & Eukaliptus & Arnika to naprawdę świetny produkt i wiem, że będę testowała sobie jeszcze pozostałe dostępne wersje. 
*współpraca reklamowa