12/13/2023

ONLYBIO Hair in Balance Szczotka do włosów Finger Brush

Jeśli ktoś z Was zastanawiała się kiedyś czy można jeszcze coś wynaleźć jeśli chodzi o szczotkę do włosów - to okazuje się, że można. I ja właśnie ostatnio takie zdziwienie zaliczyłam. W ostatnim Birthday boxie od Pure Beauty znalazłam różowe cudo, które okazało się być jedną z najlepszych szczotek do włosów jakie miałam okazją używać.

ONLYBIO Hair in Balance Szczotka do włosów Finger Brush

ONLYBIO Hair in Balance Szczotka do włosów Finger Brush to świetnie wyprofilowana szczotka do włosów. Jest leciutka i gładko sunie po pasmach, rozczesując włosy. 

Można ją używać i na suchych i na mokrych włosach. Bez najmniejszego problemu poradzi sobie również z włosami, które się plączą. Jej ergonomiczna i antypoślizgowa rączka zapewnia należyty uchwyt w dłoni. Można nią operować na wszystkie sposoby i nie wyślizguje się nawet podczas czesania skomplikowanej fryzury. 

ONLYBIO Szczotka do włosów Finger Brush


Jakby to ładnie nazwać szczotka posiada dwa rodzaje włosia, które świetnie ze sobą współpracuje, bez ciągnięcia i szarpania w idealny sposób rozczesując pasma.

Szczotka do włosów Finger Brush OnlyBio ma jeszcze w rękojeści ukryty szpikulec, który można użyć podczas czesania, na przykład do rozdzielania pasm włosów. Aby skorzystać z niego, wystarczy pociągnąć za srebrny element umieszczony u dołu rączki.

Szczotka do włosów Finger Brush OnlyBio


Od kilku tygodni jest to moja ulubiona szczotka do codziennej pielęgnacji włosów. Lekka konstrukcja, wykonana z tworzywa sztucznego sprawia, że praktycznie nie ma w dłoni obciążenia. Ergonomiczny uchwyt zapewnia stabilność i wygodę pracy. Wspomniany szpikulec może oprócz pomocy w czesaniu służyć jeszcze do czyszczenia szczotki. A obłędny żywy kolor sprawia, że od razu poprawia się humor. Taki gadżet to naprawdę świetna sprawa.

Jak sami widzicie dbanie o włosy i piękną fryzurę wcale nie musi być skomplikowane. Wystarczą odpowiednie kosmetyki i dobre akcesoria.

Szczotka do włosów Finger Brush OnlyBio


Szczotka kosztuje 29,99 zł. A ja bardzo się cieszę, że mam okazję ją wypróbować, bo sama chyba nigdy nie wypatrzyłabym jej w sklepach.

Markę Only Bio cenię, za specjalizację w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Ciekawe receptury opierają się na najwyższej jakości składnikach aktywnych, które tworzone są razem z dermatologami. A ja opisywałam Wam już na blogu ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca i ONLYBIO Odżywka humektantowa do włosów mocno przesuszonych i szorstkich w dotyku - i oba kosmetyki bardzo fajnie się sprawdziły w pielęgnacji moich włosów.

* współpraca reklamowa