9/13/2023

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca

W ostatnim boxie kosmetycznym od Pure Beauty znalazłam ciekawy kosmetyk, który stosuję już od kilku tygodni. Jest to wcierka wzmacniająca i pobudzająca włosy. Może niekoniecznie planuję zapuścić włosy, ale bardzo bym chciała, żeby ograniczyć ich wypadanie zwłaszcza teraz w tym okresie przejściowym.

Hair in Balance by ONLYBIO


Hair in Balance by ONLYBIO
Wcierka booster intensywnie pobudzająca  to kosmetyk, który mobilizuje i stymuluje mieszki włosowe oraz znajdujące się w nich cebulki.

Przeciwdziała wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrost. W składzie tego kosmetyku znajdziemy wzmacniające ekstrakty z jałowca i żeń-szenia, które wzmacniają i regenerują cebulki, a także pobudzają krążenie krwi w skórze głowy. Wcierka Booster od Onlybio to wegańska formuła, produkowana z troską o środowisko. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca skład inci ingredients


Jak już sama nazwa wskazuje wcierka działa intensywnie, dlatego że posiadając alkoholowa bazę ułatwia składnikom aktywnym przenikanie i lepsze działanie. 

Jako posiadaczka przetłuszczającej się skóry głowy, już po kilku tygodniach zauważyłam, że to przetłuszczanie pomału się ogranicza, a moje włosy dłużej wyglądają świeżo.

Nie wiem, jak dziewczyny z suchą czy podrażnioną skórą, ale podejrzewam, że lepiej byłoby sięgnąć po delikatniejsze produkty tej marki.

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca


Booster ma konsystencję wody, ale jak on pachnie! Smoczy owoc, który jest motywem przewodnim jest słodziutki i bardzo kuszący, zupełnie jak dobre perfumy.

Wcierkę, dzięki fajnemu i pomocnemu aplikatorowi aplikujemy pomiędzy pasma włosów, ale wcieramy ją w skórę, najlepiej kolistymi ruchami. Przy regularnym stosowaniu 

codziennie, co kilka dni, lub przed każdym myciem włosów - szybciej zauważymy efekty działania kosmetyku.

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster na wypadanie włosów

Czy po Wcierce trzeba myć włosy?

Wcierkę aplikujemy na skórę głowy i pozostawiamy na około 2 godziny, następnym krokiem jest umycie włosów. Należy również zwrócić uwagę, że wcierki na bazie alkoholu nie powinno się zostawiać na skórze głowy dłużej niż 30 minut. I jak tak używam i nie zauważyłam żadnego problemu czy podrażnienia.

Booster po aplikacji zmywamy/myjemy głowę po 2-3 godzinach lub zostawiamy na dłużej. Czasami jednak możemy pozostawić ją na skórze na całą noc. Należy jednak zwrócić uwagę na składniki rozgrzewające, które poprawiają krążenie krwi w skórze głowy. Należy zwrócić również uwagę na problemy ze skórą głowy i używanie tego typu kosmetyków.

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster zapuszczanie włosów

Hair in Balance by ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca 100ml/ 22,99 zł. To jest kolejny kosmetyk ONLYBIO, który świetnie sprawdza się w pielęgnacji moich włosów. Należ jednak pamiętać, że aby osiągnąć maksimum efektu, warto dodać do kuracji dietę bogatą w witaminy, składniki mineralne i kwasy tłuszczowe, które pomogą wzmocnić organizm i "wyhodować" zdrowe, piękne włosy.
*współpraca reklamowa