8/16/2023

Medispirant wygodny antyperspirant w jednorazowych chusteczkach

W ostatnim boxie kosmetycznym Pure Beauty znalazłam świetny kosmetyk, który ułatwia mi funkcjonowanie, zwłaszcza teraz latem, podczas upałów.

Medispirant antyperspirant


Medispirant antyperspirant w jednorazowych chusteczkach
to idealny produkt, dla osób cierpiących na nadmierną potliwość, dla uprawiających sport i wszystkich, którzy potrzebują szybkiego odświeżenie.


Wygodna forma podania produktu jest wręcz genialna. Wyciągamy bawełnianą chusteczkę, używamy zgodnie z przeznaczeniem i gotowe.

Produkt oprócz natychmiastowego oczyszczenia i odświeżenia skóry zapewnia jej ochronę przed potem. Sprawdzone podczas upałów! Dodatkowo ten antyperspirant działa antybakteryjnie.

Medispirant antyperspirant w jednorazowych chusteczkach skład inci ingredients


Składniki aktywne o działaniu antyperspirującym blokują wydzielanie potu i w konsekwencji długotrwale eliminują problem pocenia się. Dodatkowo tworzą barierę antybakteryjną, która przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu, oraz pielęgnują i odżywiają skórę.

Medispirant antyperspirant w chusteczkach używamy w miejscach narażonych na nadmierne pocenie się jak np. twarz, kark, dekolt, stopy i dłonie lub innych miejscach zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Są delikatne, bezpieczne dla skóry, idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

I zdecydowanie jest to kosmetyk przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Medispirant antyperspirant w jednorazowych chusteczkach


Przyznaję od razu, że nie używam tych chusteczek codziennie, ale zawsze mam je w torebce i w razie potrzeby mogę się szybko odświeżyć i będę miała gwarancję, że nie wystąpi żadna mało elegancka niespodzianka. Również wygodna forma podania kosmetyku sprawia, że można go wszędzie ze sobą zabrać i wcisnąć nawet w niewielką torebkę.

Z tej serii kosmetyków Medispirant znajdziecie również: roll-on, żel do stóp i dłoni, żel pod prysznic.


Biję ogromne brawa, bo Medispirant antyperspirant w jednorazowych chusteczkach to genialny produkt, a zwłaszcza jego forma podania. Nadmierna potliwość nie będzie już dla nikogo traumatycznym  przeżyciem. W razie wypadku można skorzystać z szybkiej pomocy i pozbyciu się problemu.

W przypadku pojawienia się w miejscu stosowania podrażnienia w postaci pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie produktu. Do stosowania można powrócić po ustąpieniu ww. objawów.

Medispirant antyperspirant w jednorazowych chusteczkach

W opakowaniu znajdziemy 20 chusteczek, a z tego co widzę w necie cena bardzo różni się w zależności od miejsca zakupu, ale oscyluje w granicach 13 zł.

Podczas używania nie odnotowałam żadnych problemów skórnych opisanych wyżej. Dodam jeszcze, że ten antyperspirant nie ma absolutnie żadnego zapachu. A obawiałam się, otwierając opakowanie po raz pierwszy opakowanie, że będzie mocny alkoholowy aromat - zupełnie nie wiem dlaczego przyszło mi to do głowy.

Generalnie jestem naprawdę bardzo zadowolona, że spotkałam taką niespodziankę, która świetnie się u mnie sprawdziła.