8/21/2023

Maison Francis Kurkdjian Feminin Pluriel EDP

Mój pierwszy zapach Maison Francis Kurkdjian Grand Soir poznałam kilka lat temu. Ponieważ kompozycja bardzo mi się spodobała to wiedziałam, że ta przygoda szybko się nie skończy. Zatem dzisiaj przedstawiam Wam niezwykle kobiecą kompozycję jaką jest Feminin Pluriel.

Maison Francis Kurkdjian Feminin Pluriel


Feminin Pluriel Maison Francis Kurkdjian
kompozycja szyprowo - kwiatowe skierowana dla kobiet. Perfumy cieszą swoje użytkowniczki już od 2014 roku. 

Nuty zapachowe: Irys, Róża z Grasse, Fiołek, Konwalia, Wetyweria, Liść indonezyjskiej paczuli, Kwiat pomarańczy, Jaśmin.


Kocham różę i powiem Wam, że w tej kompozycji jest ona ładnie zaakcentowana w pięknym bukiecie do którego dodatkiem są pudrowe irysy i fiołki. Jest to bardzo piękny, kobiecy i cudownie czysty, świeży zapach. Wszystkie białe kwiaty pojawiają się dopiero później. Są jednak bardzo delikatne i nie przeszkadzają róży w żadnym stopniu.  Kwiatowe bogactwo podkreśla prosty, szyprowy akcent, stworzony z połączenia wetiweru z indonezyjską paczulą.

Perfumy są niesamowicie kobiece, z jednej strony bardzo trwałe, a z drugiej czarują świeżością kwiatów.

Maison Francis Kurkdjian Feminin Pluriel

Inspiracją Francisa Kurkdjiana do stworzenia kolekcji 'Pluriel' było dążenie do odkrycia istoty kobiecości i męskości. Damski i męski Pluriel to przepiękne kompozycje, stworzone z różnych tonów i akordów, które ze zmysłową swobodą rozkwitają na skórze. Wyrażają piękno i ponadczasowość, klasykę i najwyższą jakość.


féminin Pluriel to tłumaczenie ponadczasowej kobiecości, która ewoluuje wraz ze swobodą i zmysłowością. Francis Kurkdjian


Feminin Pluriel jest piękny i niesamowicie elegancki. Wysoka jakość składników, komfort noszenia i spójność czyni go zapachem przyjemnym i klasycznym. 

Przyznaję, że mam ochotę, aby Feminin Pluriel i Grand Soir znalazły się w moim posiadaniu. Może kiedyś taka sytuacja będzie miała miejsce, a na razie cieszę się z zakupionych próbek.

Zdjęcia pochodzą ze strony: franciskurkdjian.com