7/28/2023

PIXI Vitamin C Capsule Care Rozjaśniające serum do twarzy w kapsułkach

Witamina C to królowa wśród składników pielęgnacyjnych dla skóry. Ożywia poszarzałą skórę, rozjaśnia i wyrównuje jej koloryt, zapewniając jednocześnie działanie antyoksydacyjne.

PIXI Vitamin C Capsule Care


PIXI Vitamin C Capsule Care Rozjaśniające serum do twarzy to serum, które jest zamknięte w uroczych kapsułkach, które zapewniają higienę przy każdorazowej aplikacji kosmetyku na skórę. Biodegradowalne wegańskie kapsułki zapewniają optymalną stabilność i świeżość serum.

W składzie tego kosmetyku znajdziemy między innymi:

• witamina C - rozjaśniająca i wyrównująca koloryt skóry

• witamina E - zapewnia ochronę antyoksydacyjną

• oleje roślinne - odżywiające skórę

Skład INCI: Caprylic / Capric Triglyceride, Ascorbic Acid, Boron Nitride, Silica, Hydrogenated Vegetable Oil, Tocopherol, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylhexyl Syringylidenemalonate 

PIXI Vitamin C Capsule Care Rozjaśniające serum do twarzy


Serum używamy codziennie lub w miarę potrzeb naszej skóry. Możemy je aplikować na dwa sposoby. 

1/ Oczyszczamy skórę żelem do twarzy.    

2/ Można zaaplikować tonik do twarzy.

3/ Odkręcamy końcówkę kapsułki, aby ją otworzyć.

4/ Nakładamy serum na czystą skórę lub zmieszaj kapsułkę z kremem nawilżającym.

PIXI Vitamin C Capsule Care Rozjaśniające serum do twarzy


Serum można aplikować na suchą skórę lub wymieszać z kremem pielęgnacyjnym. Wygodne opakowanie zawiera w środku 30 sztuk kapsułek, które są bardzo wygodne w transporcie na przykład podczas podróży.

Używanie tego kosmetyku daje sporo radości, ponieważ już kapsułki wyglądają bardzo uroczo. Po kilku tygodniach stosowania skóra staje się ożywiona, zenergetyzowana i rozjaśniona.

PIXI Vitamin C Capsule Care Rozjaśniające serum do twarzy w kapsułkach


Każda kapsułka zawiera idealną dawkę odżywczego serum do twarzy, szyi i dekoltu. Kapsułki są przyjazne w podróży, biodegradowalne, zapobiegają utlenianiu, zapewniając maksymalną moc i skuteczność. A sam kosmetyk jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Kosmetyk nie zabiera parabenów oraz nie był testowany na zwierzętach.

Ja mogę je ocenić z poziomu osoby, która posiada skórę przetłuszczającą się. Na mojej skórze serum bardzo fajnie się sprawdzało na noc jako krem pielęgnacyjny stosowany na twarz, szyję i dekolt.

Pozostawiał na twarzy taki delikatny film, który nie sprawdzał mi się pod filtry czy pod makijaż. Używane na noc, pomagało zregenerować i odżywić skórę.

Bardzo fajny kosmetyk i kolejna propozycja marki PIXI, która nieźle sprawdza się w pielęgnacji.

*reklama