7/31/2023

Commodity GOLD-, GOLD, GOLD+

Wiecie, że kocham perfumy. Jakiś czas temu odezwała się do mnie marka Commodity z propozycją przetestowania kilku perfum. Oczywiście zgodziłam się i dzisiaj chciałam przedstawić Wam serię GOLD, którą dostałam w postaci sampli.

Commodity GOLD-, GOLD, GOLD+


Commodity GOLD - 

to kompozycja (Personal), która należy do kategorii orientalno-drzewnych. Pojawiła się na rynku w 2021 roku, a w jej skład wchodzą:

Nuty głowy: Wanilia, Drzewo sandałowe i Bursztyn 

Nuty serca: Wanilia i Iso E Super

Nuty bazy: Gałka muszkatołowa, Szafran i Paczula.


Ten kto kocha wanilię w perfumach będzie po prostu urzeczony jej ciepłym obliczem, które rozkłada się na skórze niczym ciepły kocyk. W doskonałym towarzystwie drzewa sandałowego i bursztynu daje to naprawdę oszałamiający efekt. Następnie nasze zmysły rozpieszcza delikatna nuta pudrowości, która sądzę, że pochodzi właśnie od tajemniczej molekuły o nazwie Iso E Super. W miarę upływy czasu  pojawiają się jeszcze ziemiste przyprawy, które dodają tej kompozycji elegancji i dystyngowanego odbioru.

Moim zdaniem ąa to perfumy dla młodej kobiety, która pracuje w biurze. Musi zawsze prezentować się elegancko, ale nie może się narzucać otoczeniu.

Cudowna, spokojna i elegancka. 

Perfumy Commodity GOLD-, GOLD, GOLD+


Commodity GOLD

kompozycja (Expressive) z kategorii orientalno-drzewnej, która delikatnie różni się składem:

Nuty głowy: Jałowiec i Piżmo

Nuty serca: Wanilia i Bursztyn

Nuty bazy: Drzewo sandałowe i Benzoes.


GOLD bardzo ładnie rozpoczyna kuszenie piękną waniliową nutą doprawioną jagodami jałowca spowitą w taki mleczny woal piżma połączonego z drzewem sandałowym. Bardzo przytulne i kojące nuty sprawiają wrażenie wyrafinowania i elegancji. W ciągu dnia kompozycja staje się delikatnie pudrowa i subtelnie towarzyszy w codziennych obowiązkach.

Moja ukochana wanilia jest tutaj ukazana w całkiem nowym, kuszącym wydaniu. Ciekawym niuansem dla mnie jest również bardzo, ale to bardzo delikatna słodycz, która pojawia się taką powiedziałabym, że bardziej sugestią niż samym jej wyczuciem.
Podobnie jak i wersja Gold- jest to kompozycja nienachalna stworzona noszenia w pracy.

Piękna, kusząca i subtelna.

Perfumy Commodity z linii GOLD-, GOLD, GOLD+


Commodity GOLD+

kolejna odsłona (Bold) wariacji orientalno-drzewnych z 2021 roku. A w składzie same perełki:

Nuty głowy: Bursztyn, Wanilia i Drzewo sandałowe

Nuty serca: Wanilia i Iso E Super

Nuty bazy: Szafran, Paczula i Gałka muszkatołowa.


Ta kompozycja to najbardziej intensywna siostra z rodziny GOLD. Ileż tu się dzieje! Klasyczne połączenie wanilii, drzewa sandałowego i roztopionego bursztynu, zostało wzbogacone o aromatyczne przyprawy jak gałka muszkatołowa czy szafran. Taki aromatyczny "pazur". Pięknie zagrała w tej kompozycji również paczula, która dodaje ziemisty akcent. Zapach na bazie wanilii, który ocieka przyprawami, pozostawiając za sobą odurzający ślad dymu, ciepła i zachwytu.
Kompozycja dla wszystkich miłośników zapachów zwracających uwagę otoczenia.

Dekadencka, odurzająca, charakterna.

Perfumy waniliowo drzewne Commodity GOLD-, GOLD, GOLD+


Oryginalny Gold został stworzony wokół uczucia rozpieszczenia i zdolności do przyciągania uwagi z całego pomieszczenia. Gold+ wzmacnia to uczucie rozpieszczenia i mocy dzięki fuzji egzotycznych przypraw, słodkich ziaren wanilii, intensywnych ciepłych nut drzewnych i głębi paczuli.

Oczywiście nie ukrywam, że jako fanka pięknych zapachów jestem najbardziej zauroczona kompozycją GOLD+, która ukazuje swój największy charakter i moc. Nie ukrywam, że zastanawiam się mocno nad posiadaniem pełnowymiarowego flakonu. 
Trwałość jak dla mnie jest zadowalająca, aczkolwiek reaplikacja tych perfum jest nawet wskazana.


Jako ciekawostkę powiem Wam również, że marka Commodity stworzyła niesamowicie ciekawy koncept jeśli chodzi o intensywność zapachu perfum.

Każda kompozycja z porfolio marki posiada odpowiedniki:

* Personal - subtelny, intymny zapach, który będzie zauważalny tylko dla Ciebie i tych, których dopuszczasz blisko siebie. Te lżejsze, molekularne wersje mają tylko szept swojego odpowiedniki "Expressive" i ucieleśniają koncepcję "mniej znaczy więcej". Miękkie, eteryczne i luksusowe, nie musisz się martwić o to, jak inni odbierają Twój zapach.

* Expressive - uważana przez wielu za idealną równowagę pomiędzy trwałością i projekcją. To zapachy, które nie przytłaczają przestrzeni. Zapachy, które zostaną zauważone przez Ciebie i wielu wokół Ciebie. To Twoje codzienne, nie wymagające wysiłku zapachy.

* Bold - W kolekcji Bold nie ma miejsca na skromność. Są to wzmocnione wersje ich odpowiedników "Expressive" i ucieleśniają ideę "więcej znaczy więcej". Silne, zdecydowane zapachy, które przyciągną uwagę i wypełnią pomieszczenie Twoją obecnością.


Perfumy to nie jeden zapach dla wszystkich. Niektórzy ludzie preferują zapachy, które są dyskretne, inni zaś wolą perfumy, które wypełniają pokój swoją obecnością. I oczywiście są też osoby, które plasują się gdzieś pomiędzy - preferują zapachy, które zapewnią im komplementy w najbliższym otoczeniu i nie przytłoczą żadnej przestrzeni.

Z perfumami Commodity możecie znaleźć złoty środek i dobrać intensywność perfum w takim stopniu, jaki lubicie najbardziej.

Zarówno flakony perfum jak i zestaw testowy możecie kupić na stronie commodityfragrances.eu

Bardzo Wam polecam markę, bo robi naprawdę świetne perfumy, które sprawiają wiele radości.

A niebawem opiszę Wam linię Velvet, stworzoną dla miłośników róży.

*współpraca reklamowa