4/26/2023

NAM Mixing Palette - paleta do mieszania kosmetyków

Dzisiaj mam dla Was szybką polecajkę! NAM Mixing Palette - paleta do mieszania kosmetyków

NAM Mixing Palette - paleta do mieszania kosmetyków

Często zdarza mi się mieszać różne kosmetyki, a to podkłady, aby uzyskać właściwy odcień, a to rozświetlacze, czy też sypkie pigmenty, z których robię liner.

NAM Mixing Palette paleta do mieszania kosmetyków


Do tej pory zawsze używałam jakiegoś talerzyka, ale sami chyba domyślacie się jak mało wygodna była taka operacja. Jakiś czas temu, zupełnie przez przypadek wypatrzyłam w drogerii Rossmann paletkę marki NAM i postanowiłam ją siebie kupić i zobaczyć czy jest wytrzymała i czy pomoże mi ograniczyć bałagan podczas pracy.

NAM Mixing Palette paleta do mieszania kosmetyków makeup tools


Mixing palette to narzędzie, przy pomocy którego można połączyć ze sobą ulubione produkty kosmetyczne w dowolnej ilości (cienie, podkłady, szminki, korektory, bazy). Stal nierdzewna oraz płaskiej powierzchni gwarantują nie tylko higieniczną pracę, ale również łatwość korzystania z palety. W tym zestawie oprócz stalowej palety o wymiarach 149 x 100 mm, znajdziemy również szpatułkę długości 16 cm (wymiar szpachelek: 2,8 x 0,6 cm). Szpatułka posiada dwa rodzaje zakończeń dzięki którym łatwiej dotrzemy w różne zakątki opakowań kosmetyków.

NAM Mixing Palette mieszanie kosmetyków do makijażu, makeup tools


Paleta kosztuje niecałe 50 zł, ale w promocji można ją kupić już za połowę tej ceny. Jest to zakup, na który nie tylko można sobie pozwolić, ale naprawdę ogarnie bałagan podczas makijażu. A po wyczyszczeniu zajmuje niewiele miejsca.

Te akcesoria to taki MUST HAVE nie tylko dla profesjonalistów, ale i wszystkich kreatywnie podchodzących do wyrazu siebie makijażem!

Samodzielne mieszanie tonów i odcieni produktów do makijażu wymaga nie tylko precyzji, ale przede wszystkim wysokich standardów higieny. MIXING PALETTE wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu materiałowi wykorzystuje naturalne właściwości antybakteryjne materiału z jakiego została wykonana i wspiera bezpieczeństwo w kreacji autorskiego makijażu. A materiał jest naprawdę solidny. Pomimo ciągłego używania, mycia, suszenia nie odnotowałam żadnych zarysowań, wytarcia powierzchni czy innych atrakcji. A szpatułką wyciągam sobie krem pielęgnacyjny z za wysokiego słoiczka, do którego niestety palce nie sięgają.

Jestem ciekawa czy używacie takie akcesoria do makijażu? I jak podoba się Wam możliwość posiadania w domowym zaciszu profesjonalnego sprzętu?