3/20/2023

Xerjoff Join the Club More Than Words EDP

Kolejny przedstawiciel nie tylko marki Xerjoff, ale również tajemniczej linii perfum, gdzie producent nie zdradza ich składu, a jedynie daje pole do popisu naszej wyobraźni. Twórcy nie chcą sugerować utartych schematów, pozwalając na całkowitą wolność w interpretacji kompozycji.

Xerjoff Join the Club More Than Words
xerjoff.com


More Than Words to perfumy z kategorii orientalno - drzewnej, zarówno dla kobiet i mężczyzn. More Than Words został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Chris Maurice, który również współpracuje z markami takimi jak Nishane.

Nuty składowe perfum: Agar (oud), Nuty owocowe, Nuty kwiatowe, Nuty orientalne, Ambra, Nuty drzewne, Olibanum, Labdanum.

Ten zapach w pełni oddaje atmosferę paryskiego mieszkania w stylu Belle Epoque, wypełnionego po brzegi najlepszą rosyjską literaturą. Przede wszystkim urzeka róża – intensywna, słodka, ale jednocześnie chłodna, połączona z wytrawnym geranium. Baza jest przyjemnie ciężka – nieco kadzidlana, sandałowa, ze sporą ilością labdanum i wanilii. Na skórze aksamitny, pełen sprzeczności: ciepły i chłodny, słodki i wytrawny, cielesny i trzymający na dystans.

Inspirująca moc słów, mających siłę tworzenia nowych światów, w których kreatywność ma zapach absolutnej wolności. Esencja, która emanuje fascynującą liryką bezkresnych myśli, zdolnych do materializowania uczuć. Inspirująca siła słów i moc zapachu odzwierciedlają całkowitą wolność. Szlachetne surowce pozwalają pokochać lub nienawidzić ale nigdy nie pozwolą zapomnieć.

Kolekcja Join the Club perfum Xerjoff reprezentuje serię ekskluzywnych klubów, od sztuki i poezji po żeglarstwo i golf. Dołączenie do klubu daje poczucie czystego luksusu z klubów tylko dla członków i ekskluzywnych stylów życia, które pozwalają noszącemu oddać się światu, który nosi w swoich sercach. Zapaleni poeci, poważni sportowcy i zaciekle modni indywidualiści mogą rozkoszować się formułą zamkniętą w każdym starannie wykonanym flakonie z tej kolekcji za każdym razem, gdy zdejmie się pozłacany korek.

"Więcej niż słowa" Xerjoff wyobraża sobie tajny klub pisarzy i poetów, zainspirowanych literaturą i potęgą słowa pisanego; ich kreatywność ogranicza jedynie papier, na którym piszą.

Xerjoff Join the Club More Than Words EDP
xerjoff.com


Znam wiele cudownych oudowych kompozycji. Niestety More Than Words nie będzie należało do ulubieńców. Nie zrozumcie mnie źle. Cała kompozycja jest cudowna, ale nie przemawia do mnie. Po pierwsze ja lubię trochę inne składniki, a po drugie jest tutaj coś, co niestety bardzo mi przeszkadza.

Nie jest to zapach zły, ale jakoś nie jestem się w stanie do niego przekonać. wyraźne owocowe nuty, lekko kadzidlane połączone z orientalnym mocno musującym szampanem. Pięknie wybija się oud dodający ciepła i nadstawia pomocne ramię. I to właśnie ten wspomniany szampan mi przeszkadza. Zachowuje się niczym upierdliwy znajomy cały czas trącający Cię łokciem.

Nie wyobrażam sobie nosić te perfumy cały dzień. Kompozycja na tyle ładna, że nie obraziłabym się za taki prezent, ale za własne pieniądze ich nie kupię.

A jeśli macie ochotę poczytać o poprzednich moich zachwytach marki Xerjoff, to zapraszam na posty: