2/01/2023

Eisenberg Sérum Hydratant Lissant serum wygładzająco - nawilżające

Zimą zwracam bardzo dużą uwagę na produkty nawilżające, dlatego też w mojej pielęgnacji znalazło się serum wygładzająco nawilżające marki Eisenberg. Takie serum to świetny, dodatkowy kosmetyk, który ukoi skórę i pomoże jej w tym trudnym czasie, żeby wyglądała zdrowo i pięknie.

Eisenberg Sérum Hydratant Lissant

Sérum Hydratant Lissant to kosmetyk o bogatym składzie. Zawiera między innymi:

- formułę Trio-Molecular® - zawierająca trzy kluczowe molekuły odpowiedzialne za regenerację (eliminują martwe komórki i zastępują je aktywnymi składnikami, które pobudzają odnowę komórkową), energetyzują (cytokiny wywołujące reakcję poprawiającą strukturę i jędrność skóry), dotlenienie (dotlenienie na poziomie komórkowym, pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność skóry).

- super-peptyd  - rewolucyjny składnik w leczeniu zmarszczek. Ten przeciwzmarszczkowy Peptyd należy do rodziny matrykin. Odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową poprzez stymulację fibroblastów skóry. W ten sposób zmniejsza głębokość i objętość zmarszczek oraz szorstkość skóry. 

- witaminy A, E i F wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry oraz zwalczające wolne rodniki, powodujące przedwczesne starzenie się skóry

- olejek z wiesiołka –bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, w szczególności kwas linolowy (omega-6) odżywia skórę, regeneruje ją, nawilża a także znany jest również ze swoich właściwości przeciwzmarszczkowych i opóźnia starzenie się skóry.

Skład INCI:
Eisenberg Sérum Hydratant Lissant skład inci ingredients


Serum ma bardzo lekką konsystencję i idealnie nadaje się pod krem i filtry. Ma fajną konsystencję, która świetnie wchłania się w skórę, pozostawiając na jej powierzchni delikatny film. Pozostałe kosmetyki świetnie dogadują się z Sérum Hydratant Lissant więc nie należy się obawiać różnych konfiguracji.

Nadaje się do stosowania i na dzień i na noc, ale co jest naprawdę świetne to można je bezpiecznie używać w okolicach oczu. Każda cera zyska bliżej na tej przyjaźni, ale najbardziej przyda się dla skóry zmęczonej czy też odwodnionej. Sérum Hydratant Lissant stosujemy przez cały rok.

Eisenberg Sérum Hydratant Lissant serum wygładzająco - nawilżające

To kremowe serum o natychmiastowym działaniu wygładzającym i likwidującym oznaki starzenia się skóry świetnie sprawdza się również w pielęgnacji mojej cery. Kombinacja składników intensywnie nawilżających, przeciwzmarszkowego Super-Peptydu oraz witamin A, E i F wzmacnia barierę ochronną skóry i gwarantuje intensywne działanie antyrodnikowe. Optymalizuje skuteczność codziennej pielęgnacji. To jest kolejne serum po Elixir de Jeunesse, które zachwyca mnie swoim działaniem i tym jak prezentuje się moja skóra. To serum to jak dodatkowa szklanka wody dla mojej skóry. Poprawa nawilżenia jest genialna, a buzia wygląda lepiej i młodziej. Nawet podkłady o przedłużonej trwałości jej nie przesuszają w ciągu dnia.

Także podsumowując efekt nawilżenia, działanie anti-age, rozświetlenie, lifting, rewitalizacja, odżywienie, chroni przed czynnikami zewnętrznymi sprawiają, że moja dojrzała skóra jest po prostu szczęśliwa.

Kosmetyk znajduje się w opakowaniu typu airless o pojemności 30 ml. Gwarantuje to higienę i zużycie kosmetyku do ostatniej kropli. Pod tym względem opakowania marki Eisenberg są naprawdę wspaniałe. A kosmetyk znajdziecie bez problemu w popularnych perfumeriach.