1/23/2023

The House of Oud What About Pop EDP

To nie jest pierwszy raz kiedy spotykam się z nutą popcornu w perfumach. Myślałam, że po Pure XS for her już ładniejszej kompozycji nie uda mi się poznać. Jakże się myliłam. The House Of Oud to prawdziwa magia zamknięta w tym fikuśnym flakonie.

The House of Oud What About Pop EDP
perfumeriaquality.pl

Nuty głowy: solony popcorn, karmel i głóg;

Nuty serca: bita śmietana, Madagaskarska wanilia i Cereus "królowa nocy"

Nuty bazy: heban, benzoes, ambra, Madagaskarska wetyweria i piżmo


Ta kompozycja to smakowity deser, którym najlepiej rozkoszować się przy zamkniętych powiekach. Pierwszy akord to smakowity, świeżo zrobiony popcorn oblany sowicie masełkiem. Tak smakowity, że aż ślinianki zaczynają pracować i można zrobić się głodnym. Kolejnym akordem jest ciepły, otulający karmel, który o dziwo jest bardzo jadalny, ale nie jest przesłodzony. Wyjątkowy i rzadki Lunar Flower delikatnie rozkwita w aksamitnie mlecznym kremie, zawierającym ziarenka wanilii.
The House Of Oud What About Pop otula, zachwyca i oczarowuje podczas chłodniejszych dni!

The House of Oud What About Pop niche perfume
thoo.com


Tak smakowitego zapachu jeszcze nie miałam okazji poznać. Apetyczna kompozycja typu gourmand skomponowano ze słodkich nut karmelu i waniliowej śmietanki, harmonijnie łączy się z rzeczonym popcornem. Gładki aromat drewna hebanowego i zmysłowa ambra w bazie kompozycji odpowiadają za jej nieodparty urok.

Te perfumy wydobywają z zakamarków pamięci wspomnienie i szczęśliwe chwile. Takie olfaktoryczne wspomnienia to cudowna sprawa. Ciekawa jestem, czy kojarzycie jakieś wydarzenia ze swojego życia z zapachami, które im akurat towarzyszyły?


The House Of Oud What About Pop zachwyca swoim słodko-maślanym aromatem. Ciepło i zapach świeżego popcornu dają wrażenie przytulności i domowego ogniska.

To zapach w sam raz na poprawę humoru, w chłodny dzień, z delikatną muzyką w tle, w objęciach najbliższej osoby. What about Pop to zapach beztroskich chwil spędzonych w dobrym towarzystwie.


Ja jestem oczarowana. Moja ciekawość została zaspokojona, ale nie wygenerowała chęci posiadania pełnego flakonu. No cóż .... zatem testuję dalej i zobaczymy, co mnie zachwyci. Moją próbkę kupiłam w perfumerii Quality.