12/05/2018

Pure XS For Her zmysłowa i prowokująca kompozycja zapachowa od Paco Rabanne

Jesień i zima to "moje" pory roku kiedy zachwycam się i testuję większość perfum.
Kiedy tylko zobaczyłam pierwsze zdjęcia reklamowe Pure XS od Paco Rabanne wiedziałam, ze ta piękne buteleczka musi trafić w moje ręce.
Ale zaczynając od początku.


trwałe, słodkie perfumy

Zmysłowa, kwiatowo – orientalna kompozycja to nowe dzieło marki Paco Rabanne. To fantazyjna opowieść o pożądaniu. Zapach bez zahamowań. Prowokujący i hipnotyzujący swoją słodyczą.
Kompozycję stworzył Quentin Bisch. Postawił przed sobą cel: zobrazować esencję orgazmu, eksplozję zmysłów z charakterystycznym polotem Paco Rabanne. Quentin wymyślił wybuchowy duet: magnetyczny ylang-ylang na tle intrygującej nuty popcornu. Akordy wibrują ze sobą, wywołując wrażenie napięcia, aby w lawinie zmysłów uchwycić chwilę wybuchowej erotyki.


perfumy z nutą popcornu

W składzie Pure XS znajdziemy między innymi: ylang-ylang, wanilia, popcorn, ambrette (piżmo ambrowe), drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy, brzoskwinia, drzewo bursztynowe, białe piżmo i kokos.

Sam początek tej erotycznej przygody to kwiatowe objęcia. Gorący aromat ylang-ylang, z którego po chwili wyłania się żywiołowa wanilia. Niesamowicie śmiała i apetyczna, kokieteryjnie pobudzająca instynkty i emanująca hipnotyzującym seksapilem.
Następny krok to eksplozja zmysłowości. Śmiały kęs aromatycznego popcornu, drzewo sandałowe, nasiona ambrette… Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a namiętność staje się coraz bardziej dzika oraz gwałtowna.


Waniliowe perfumy dla kobiet

Paco Rabanne Pure XS For Her to wyjątkowy zapach, który oszołomi niejedną kobietę i mężczyznę swoją intensywnością i powiewem luksusu. Dedykowany jest przede wszystkim zmysłowym przedstawicielkom płci pięknej. Będzie idealny na randki, wieczorne wyjścia czy inne specjalne okazje.
Paco Rabanne Pure XS to zapach dla kobiety zdecydowanej, która celebruje radość, lubi się bawić i czerpie z życia pełnymi garściami.
Od razu uprzedzam, że jest słodko, nawet bardzo. Ale z drugiej strony jest to fantastyczna słodycz, zarazem rasowa powodująca ślinotok, jak i elegancka, wytrawna nie powodująca mdłości ani bólu głowy. Fantastyczna niespodzianka, która rzadko zdarza się w przypadku tak słodkiej kompozycji. W ramach podsumowania mogę powiedzieć, że zmysły płoną! I to wiele godzin, bo przeciętna trwałość na skórze to 7-8 godzin.

Perfumy Paco Rabanne niosą w sobie przesłanie wyrafinowanej ekstrawagancji, luksusu i jakości. Są jednoznacznie nowatorskie, podobnie jak nieszablonowe życie i twórczość projektanta, od którego pseudonimu wzięły nazwę. Marka Paco Rabanne dedykowana jest wszystkim, którzy nie potrzebują ustalonych zasad, nie są zakładnikami tradycji i szukają czegoś ekskluzywnego, a zarazem kreatywnego.


słodkie perfumy

Jako ciekawostkę dodam fakt, że pierwsze perfumy Paco Rabanne odznaczały się wyraźnymi nutami kwiatowymi. Później zaczęto je łączyć z nutami drzewnymi, owocowymi i korzennymi, co nadało produktom Paco Rabanne ich słynną wytworność i seksapil. Marka Paco Rabanne oferuje zapachy dla kobiet i mężczyzn. Sprawiedliwie dzieli swoje pomysły pomiędzy obie płcie i tworzy świeże, zmysłowe perfumy, pełne życia i energii. Paco Rabanne kojarzy się nie tylko z synonimem najwyższej jakości, ale przede wszystkim z precyzją wykonania. O czym nawet świadczą same butle perfum. Ten design, te szczegóły .... cieszą oko i zachwycają niesamowicie.

Pure XS dostępne są w perfumeriach w pojemnościach: 30 ml/239 zł, 50 ml/339 zł i 80 ml/439 zł.
Czy ten złoty wąż kogoś skusił swoją słodyczą?