10/26/2021

Hulu Brushes: PRO 79, P70, P78, P50, P48

Pewnie każda fanka kosmetyków kolorowych zgodzi się ze mną, że próbowanie nowych akcesoriów do wykonywania makijażu to nie lada frajda. Rynek kosmetyczny jest bardzo obfity w tego typu przyrządy. Ja zawsze staram się wybierać, czy produkty makijażowe czy właśnie akcesoria do jego wykonania, mądrze i z dużą dozą rozsądku. A ponieważ markę Hulu znam i wiele o niej słyszałam to postanowiłam sobie kilka pędzelków przetestować.

Hulu Brushes: PRO79, P70, P78, P50, P48


PRO 79 - pędzel do konturowania

Jest to uniwersalny pędzel o kształcie idealnie dopasowanym do konturu policzków. Ma delikatne zaokrągloną główkę która umożliwia wyrzeźbienie policzków. Idealnie współpracuje z wszelkimi krągłościami skóry i kształtem twarzy. Idealnie możne nim również brązowić skórę, a przez swój niewielki kształt bardzo dobrze używa się go do pudrowania skóry i gruntowania korektora pod oczami. Cena 54,99 zł
- włosie: naturalne (koza)
- całkowita długość pędzla: 18cm
- długość włosia: 3cm
- trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna pomalowanego na czarno, lakierowany.

Hulu Brushes PRO 79, pędzel do rozświetlacza, konturowania i pudru


Pędzelek jest świetny. Idealnie współpracuje ze wszystkimi kosmetykami, świetnie się dopiera i co najważniejsze nie traci swojego kształtu.


P78 - pędzel do cieni

Dawniej królowały w aplikacji cieni pacynki i bardzo się cieszę, że wracają do łask. P78 to nic innego jak wielofunkcyjna pacynka do rozcierania cieni. Nadaje się również do aplikacji pigmentów. Cena 14,99 zł.
- włosie: syntetyczne
- całkowita długość pędzla:17,8 cm
- rozmiar tworzywa: 1,5 cm wysokość / 1,7 cm szerokość
- trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Hulu Brushes P78 pacynka pędzel do aplikacji cieni i pigmentów


Bardzo się cieszyłam na ten pędzelek pacynkę. Niestety po jakimś czasie stało się z nią to samo co z pacynkami z Glam Shopu. Gąbka spróchniała, zrobiła się twarda i niczym piasek osypuje się. Zupełnie nie wiem o co chodzi, ale to już trzecia pacynka, która dosłownie rozlatuje się w palcach i to w niedługim czasie od zakupu.


P70 - pędzel do rozświetlacza i konturowania

Pędzel do rozświetlacza. Doskonale sprawdzi się do różu oraz konturowania. Lekko zaokrąglony kształt umożliwia precyzyjną aplikację produktu. Jednak jego lekki poziom zbicia znacznie utrudnia używanie brązera. Producent twierdzi również, że ten pędzel można używać i do aplikacji pudru, ale w tej funkcji zupełnie się u mnie nie sprawdził. Cena 25,99 zł.
- włosie: naturalne z kozy
- całkowita długość pędzla: 19cm
- długość włosia: 3cm
- trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Hulu Brushes P70 pędzel do rozświetlacza
P70


P50 - pędzel do aplikacji cieni

Pędzel z włosia syntetycznego. Posiada zaokrągloną końcówkę i idealnie zbite włosie ułatwiające profesjonalne blendowanie cieni, czy rozcieranie drobnych błędów w makijażu oka. Ja uwielbiam używać go również do rozcierania korektora pod oczami. Cena 18,99 zł
- wysokiej jakości syntetyczne włosie
- całkowita długość pędzla: 14,7 cm
- długość włosia: 1,7 cm
- aluminiowa skuwka
- trzonek pędzla wykonany z naturalnego drewna.

Pędzelek bardzo łatwo utrzymać w czystości. Włosie bardzo ładnie się dopiera, nie traci kształtu i świetnie się nim pracuje.

Hulu Brushes P50, P48 pędzelek do cieni i pędzelek rozcierania korektora pod oczami
Od lewej P48 i P50


P48 - pędzel do aplikacji korektora

Pędzelek o zaokrąglonej główce i wydłużonym włosiu do aplikacji każdej konsystencji korektora. Daje nienaganne i naturalne wykończenie. Gęste włókna umożliwiają dokładne rozprowadzenie korektora. Polecany jest również do nakładania cieni (również mineralnych) w zewnętrznym kąciku oka oraz do cieniowania załamania oka. Solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Cena 18,99 zł
- wysokiej jakości syntetyczne włosie
- całkowita długość pędzla: 14,3 cm
- długość włosia: 1,4 cm
- aluminiowa skuwka
- trzonek pędzla wykonany z naturalnego drewna.


Hulu Brushes logo i numer pędzla namalowany na trzonku


Jeśli mam być szczera to gdybym miała ponownie kupować te pędzelki to zdecydowanie wylałabym PRO 79, P50 i P48. Przy czym te dwa ostatnie pędzelki są tak fantastyczne do aplikacji i rozprowadzania korektora pod oczami, że zdecydowanie zakupię sobie ich spory zapas, zwłaszcza, że cena jest po prostu niska w porównaniu do tego co potrafią te pędzelki.

Jestem zachwycona jakością i eleganckim designem. Każdy pędzelek oprócz nazwy marki i swojego numerku namalowanego na rączce, ma na srebrnej skuwce wygrawerowane logo marki Hulu. Pomimo kilku miesięcy używania literki nie ścierają się, ani lakier z trzonków nie odpryskuje. Pędzelki były już wiele razy prane. Podoba mi się, że włosie dopiera się idealnie i żaden z nich nie stracił swojego kształtu. Przy zakupie do każdego pędzelka dostajemy osłonki ochronne, które również pozwalają przechowywać pędzle w idealnych warunkach bez obawy o odkształcenie się włosia.

Zobaczę, jeśli nie wpadnę na jakieś nowe pomysły to może jeszcze kiedyś przetestuję kolejne pędzelki z Hulu. Na dzień dzisiejszy polecam wszystkie oprócz pacynki P78, bo ona nie wytrzymała próby czasu.

Dla mnie pędzelki są jednymi z najważniejszych narzędzi pracy. Wybieram je zawsze z wielkim namysłem i mogę śmiało stwierdzić, że marka Hulu spełnia moje oczekiwania.