1/23/2021

Phyto PHYTOPHANERE czyli program pielęgnacyjny nadający witalność osłabionym włosom i paznokciom

Jak co roku o tej porze moje włosy szaleją i zacznają wypadać garściami. Ponieważ aktualnie mam porobione wszystkie badania i wiem, że z organizmem jest wszystko w porządku - wiem, że moje problemy z włosami są spowodowane prawdopodobnie stresem, mało zbilansowany pożywieniem albo też okresem przejściowym zmiany pór roku. Postanowiłam zatem zadbać i powalczyć o piękną fryzurę na wiosnę. Pomagają mi w tym dwa produkty Phyto Paris. A jakie, zraz wszystko Wam opowiem.


Phyto PHYTOPHANERE czyli program pielęgnacyjny nadający witalność osłabionym włosom i paznokciom


Phyto Phytophanere - suplement diety wzmacniający włosy, skórę i paznokcie


Phyto PHYTOPHANERE wypadanie włosów suplement wzmacniający włosy i paznokcie

Phytophanere czyli suplement diety stworzony z cenionych składników aktywnych. Zawiera między innymi cynk, który pozwala utrzymać prawidłowy stan włosów i paznokci, wzmacniając siłę i przyspieszając ich wzrost. Witamina B6 wpływa na optymalną syntezę cysteiny, a biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowej kondycji włosów. Pobudzająca synergia witamin (B, C, E), niezbędne kwasy tłuszczowe pozyskiwane z olejów: z ogórecznika i ryb wód zimnych oraz ekstrakty roslinne stymulują prawidłowe funkcjonowanie komórek, chronią, wzmacniają i poprawiają wzrost włosów i paznokci.

Phyto PHYTOPHANERE witaminy i minerały

Skład INCI:

Phyto PHYTOPHANERE skład inci ingredients


W opakowaniu znajdziemy 120 kapsułek, które starczą na przeprowadzenie 2 miesięcznej kuracji. Ten suplement wspomaga zdrowie i wygląd włosów oraz paznokci. Preparat wspomaga również wzrost włosów i paznokci. Producent zaleca, aby taką kurację wzmacniającą powtarzać 2x do roku na jesień i wiosnę.
PHYTOPHANERE to prawdziwa dawka witalności. Nie tylko pomaga zmniejszyć wypadanie włosów, ale również zwiększa ich wiltalność, objętość i przyspiesza wzrost. 


Phyto PHYTOPHANERE wypadanie włosów suplement wzmacniający włosy i paznokcie


Phyto PhytoPhanere szampon witaminowy wspomagający witalność włosów

Aby uzupełnić supelementację warto również dodać szampon wzmacniający włosy do naszej pielęgnacji. Wzmacniajacy szampon rewitalizujący, krórego formułę oparto na delikatnej bazie myjącej, dzięki czemu nadaje się do codziennego mycia włosów i skóry głowy. Aby nadać włosom piękny wygląd i witalność, kluczowe składniki suplementu diety - cynk oraz witaminy B5 i B6 – zostały połączone z wyciągami z miłorzębu i otrębów ryżowych oraz wywarem z kory chinowca, znanego ze swoich właściwości stymulujących.


Phyto PhytoPhanere szampon wspomagający witalność włosów Aby uzupełnić supelementację warto również dodać szampon wzmacniający włosy do naszej


WITAMINY: Witaminy B2 i B5 wspierają wytwarzanie energi przez komórki. Witamina B6 jest niezbędna do syntezy białek, a w szczególności cysteiny, będącej składnikiem keratyny. Witamina B7 jest zaangażowana w przebieg metabolizmu aminokwasów. Witaminy C i E pomagają chronić cebulkę i wspierają mocne zakotwiczenie włosów..

OLEJE NATURALNE: Olej z ogórecznika, olej z kiełków pszenicy i olej z ryb wód zimnych zapewniają zrównoważoną podaż niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, koniecznych do zachowania równowagi komórkowej i ich prawidłowego metabolizmu.

NATURALNE EKSTRAKTY: Bogate w witaminy i minerały drożdże piwowarskie, ekstrakt z otrębów ryżowych i ekstrakt z aceroli uzupełniają podaż składników odżywczych niezbędnych dla wzrostu włosów i paznokci.

CYNK: Ten mikroelement, najliczniej wystepujący w organizmie zaraz po żelazie, jest związany z produkcją białek takich jak keratyna.. Wspiera on również komórki w prawidłowym dzieleniu się, a tym samym wspomaga wzrost włosów i paznokci. Jako antyoksydant chroni także przed stresem oksydacyjnym, a tym samym przed przedwczesnym starzeniem się cebulki.


Formuła wzmacniającego szamponu rewitalizującego zapewania w efekcie końcowym witalność, odżywienie i miękkość włosów. Ten witaminowy kosmetyk można używać codziennie dla lepszych efektów. Ja myję włosy co 2-3 dni więc idealnie takie dawkowanie sprawdza się dla mojej fryzury.


Phyto PhytoPhanere szampon wspomagający witalność włosów Aby uzupełnić supelementację warto również dodać szampon wzmacniający włosy do naszej

 
Kondycja naszych włosów i paznokci doskonale oddaje stan naszego organizmu. Kto zapuszczał włosy ten wie, że wymaga to regularnego i sumiennego odżywienia, dostarczenia organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, które w efekcie końcowym mają ogromny wpływ na wygląda naszych włosów czy też paznokci. 
Francuski termin „phanère” (z nazwy tej serii produktów) oznacza części ciała bogate w keratynę, mające głównie funkcję ochronną (włosy, paznokcie itp.). 
Marka PHYTO wykorzystuje składniki odżywcze i wyciągi z roślin o sprawdzonym działaniu, które następnie łączy z minerałami i witaminami, dobierając ich optymalną koncentrację, aby oddziaływać na jakość włosów i paznokci. Ja markę znam od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z efektów działania jej kosmetyków.