11/29/2020

Pielęgnacja biustu w trakcie odchudzania z produktami Bielenda

Dbamy o twarz, o włosy i o ciało. Często jednak zapominamy, że nasz biust potrzebuje dodatkowej dbałości zwłaszcza w okresie kiedy na przykład jesteśmy na diecie i gubimy zbędne kilogramy. Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji biustu, pomimo, iż próbwałam już wielu specyfików zawsze najchętniej wracam do broduktów Bielendy z serii Sexy Look.

Bielenda, Sexy Look, Intensive Modeling Serum (Intensywne serum modelujące do biustu 'Liftingująca mezoterapia')


Bielenda, Sexy Look, Intensive Modeling Serum (Intensywne serum modelujące do biustu 'Liftingująca mezoterapia')

Modelujące serum do biustu wzmacnia skórę podtrzymującą biust, poprawia jej elastyczność i napięcie oraz daje widoczny efekt push-up (powiększenia i podniesienia biustu). Biust nabiera pełniejszego kształtu, wygląda na wymodelowany i zliftingowany. Przełomowa technologia modelowania i wypełniania biustu bez skalpela Bust Firming Professional Technology 4D zainspirowana została najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykorzystuje ona skuteczne składniki aktywne o udowodnionym działaniu modelującym, liftingującym i poprawiającym kształt biustu. W efekcie podnosi jakość skóry biustu i jego ogólny wygląd.

Składniki aktywne:

*kolagen – budulec włókien podporowych skóry. Poprawia strukturę i sprężystość skóry, zapobiegając jej wiotczeniu. Odpowiada za jędrność i elastyczność, w sposób widoczny napina i modeluje skórę na biuście. Napina, wygładza, rewitalizuje i maksymalnie nawilża skórę.
*BIO – BUSTYL – stymuluje syntezę kolagenu i elastyny i uzupełnia ubytki elastyczności w skórze. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu. Napina i ujędrnia skórę biustu, nadaje jej objętość.
*Kigelia Africana – ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, o udowodnionym badaniami klinicznymi działaniu podnoszącym i ujędrniającym skórę biustu tzw. efekt PUSH-UP. Wzmacnia skórę podtrzymującą biust, aktywnie pobudza zachodzące w niej procesy naprawcze, dzięki czemu hamuje starzenie się skóry i efektywnie zapobiega jej wiotczeniu.
*Centella Asiatica stymuluje odnowę komórkową, poprawia krążenie podskórne, ujędrnia i wygładza skórę. Modyfikuje strukturę skóry na wielu poziomach, nawilża, zapobiega procesom starzenia skóry.

Ten kosmetyk należy wmasować w skórę biustu okrężnymi ruchami od dołu do góry. Pozostawić do wchłonięcia. Nie spłukiwać. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując preparat systematycznie 2 x dziennie.

Bielenda, Sexy Look, Intensive Firming Serum (Intensywne serum ujędrniające do biustu 'Hialuronowa wolumetria')


Bielenda, Sexy Look, Intensive Firming Serum (Intensywne serum ujędrniające do biustu 'Hialuronowa wolumetria')

Ujędrniające serum do biustu, które tworzy na skórze mikrosiateczkę podtrzymującą i napinającą piersi, dzięki czemu biust jest łagodnie zaokrąglony i pełniejszy, z widocznym efektem push-up. Przełomowa technologia modelowania i wypełniania biustu bez skalpela Surgery Free Professional Technology 4D zainspirowana została najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykorzystuje ona składniki aktywne o udowodnionym działaniu ujędrniającym i poprawiającym kształt biustu. W efekcie podnosi jakość skóry, sprawia że staje się gęstsza, mocniejsza, doskonale nawilżona i bardziej elastyczna.

Serum bogate jest w:

*mikrokolagen - zapobiega starzeniu się oraz wiotczeniu skóry; jest odpowiedzialny za jej sprężystość, jędrność oraz wygładzenie,
*niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - doskonale nawilża skórę, uelastycznia ją i sprawia, iż jest bardziej sprężysta,
*Kigelia Africana - to ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, który podnosi i ujędrnia skórę piersi; tworzy tzw. efekt Push-Up,
*Lift Bust Complex - napina biust, tworząc efekt liftingu. 

Sposób użycia jest dokładnie taki sam jak kremu wyżej, należy go wmasować w skórę okrężnymi ruchami, aż do wchłonięcia. Najlepsze rezultaty przynosi alikacja 2 raz dziennie.

Składy INCI:


Oba kremy znajdują się w dużych i łatwych do użycia tubkach. Każda z nich ma pojemność 125 ml i kosztuje około 25 zł. Jako główne zastrzeżenie producenta podpowiem jeszcze, że tych produktów nie należy stosować przy problemach zdrowotnych związanych z biustem i podczas karmienia piersią.

A wracając do plusów biust nabiera ładnego kształtu; wygląda na wymodelowany i zliftingowany. Nie oszukujmy się. To są tylko kremy więc nie oczekuję super podniesienia biustu, ale na nawilżeniu skóry i ujędrnieniu bardzo mi zależy i te kremy mi taki efekt zapewniają. Podczas diety wiadomo tracimy kilogramy, ale to bardzo negatywnie odbija się na biuście. Zawsze podczas diety staram się intensywniej pielęgnować te partie ciała, bo zależy mi aby jak najdłużej wyglądały najlepiej jak to tylko jest możliwe. Na opakowaniu znalazła się nawet wizualizacja efektów, których można by się spodziewać po tej pielęgnacji. 


Oba kosmetyki mają bardzo fajną konsystencję, przypominającą gęste mleczko pielęgnacyjne. Świetnie się wchłaniają, dosłownie kilka minut po ukończeniu masażu. Bez uczucia tłustości i klejenia się skóry. Pachną bardzo delikatnie i subtelnie. Skóra biustu rzeczywiście jest napięta i wygładzona. Z dnia na dzień poprawia się jej nawilżenie. A sam biust delikatnie zyskuje wymodelowany wygląd.

Na sam koniec tego wpisu musze się trochę pożalić. Jak trafiłam na fajne kosmetyki, okazuje się, że chyba zostały one wycofane ze sprzedaż, bo ani na stronie Bielendy, ani w innych sklepach nie mogłam znaleźć zarówno produktów jak  i informacji o nich. Szkoda, bo to są bardzo fajne kosmetyki.