10/11/2020

Masażer/roller Gold z 24k złotem

Nie wiem czy wiecie, że złoto posiada niezwykłe właściwości? Kruszec ten jest jednym z najrzadziej występujących pierwiastków. Ma ono nieocenione właściwości lecznicze, które znane były i cenione już w starożytnych Chinach. Medycy, terapeutyczne właściwości złota z powodzeniem wykorzystywali w leczeniu również schorzeń skóry. Starożytni Chińczycy wierzyli w moc kamieni i przypisywali je znakom zodiaku. Zatem Roller ze złotem polecany jest dla Barana, Byka, Raka, Panny, Skorpiona i Strzelca. 

Roller Gold z 24k złotem


Mój masażer to połączenie Awerturynu i Jaspisu Czerwonego z opiłkami 24 karatowego złota. Masażer to bardzo dobry pomocnik w dbaniu o urodę.Jego systematyczne stosowanie zapewnia wiele pozytywnych efektów. To znakomity sposób na to, aby zredukować cienie pod oczami, wygładzić oraz ujędrnić skórę, czy też zmniejszyć opuchliznę. 

Roller pomaga wypracować pożądany owal twarzy - w sposób naturalny modeluje kości szczęki, czy też policzki. Regularny masaż pomaga zmniejszyć ilość zmarszczek oraz bruzd. Ponadto wykazuje on zdolność zamykania porów, co zmniejsza ryzyko pojawienia się niedoskonałości.Roller ma wygładzić i ujedrnić skórę. Płatki złota rewitalizują i przywracają skórze młody wygląd. 

Roller gold instrukcja wykonania masażu


Awenturyn
zaliczany jest do rzadkich minerałów z gromady krzemianów. Jest symbolem równowagi wewnętrznej oraz spokoju. Wzmacnia układ odpornościowy, a także ma duży wpływ na skórę, mięśnie oraz tkankę łączną. Jest to kamień o sile duchowej, który sprzyja natchnieniu, a także pobudza kreatywność i oryginalność.

Masażer odmłodzi, wygładzi i ujędrni skórę, usunie cienie pod oczami, zredukuje opuchliznę i poprawi owal twarzy, a w dodatku wspomoże odnowę komórkową. Wpływa również na redukcję zmarszczek i zamknięcie porów.Wspomaga przepływ limfy, neutralizując reakcje alergiczne skóry. Jaspis Czerwony nazywany jest "kamieniem siły i witalności".

Masażer/roller Gold z 24k złotem


Masaż możemy przeprowadzić w błyskawicznym tempie - zarówno rano, jak i wieczorem. Jest on dziecinnie prosty. Pierwszym krokiem jest nałożenie na skórę produktu nawilżającego np. serum. Masaż wykonujemy od prawej do lewej strony (od dołu do góry). Ważne jest to, aby nie masować skóry od czoła do dołu - w ten sposób można zmniejszyć napięcie skóry. Do zestawu mamy dołączoną bardzo przejrzystą instrukcje w jaki sposób taki masaż powienien być wykonany. Masażer posiada dwie końcówki do wykonania masażu twarzy, oraz drugą mniejszą do precyzyjnego masażu na przykład na skórze w okolicach oczu.

Masażer przeznaczony jest dla osób, które pracują większość dnia przed komputerem oraz czują otępienie. Przeciwdziała on zanieczyszczeniom w polu elektromagnetycznym.

masaż dla cery dojrzałej


Dlaczego rollery do masażu twarzy są tak popularne?

Masażery w ostatnim czasie święcą triumfy popularności. Po pierwsze pięnie wyglądają, a po drugie kamienie, z których są wykonane rzeczywiście świetnie oddziałowują na skórę ale również na nasze samopoczucie.

Zalety korzystania z rollerów do masażu twarzy:
- poprawiają elastyczność i ukrwienie
- działają przeciwzmarszczkowo, spłycają drobne zmarszczki
- liftingują, poprawiają owal twarzy
- redukują cienie i obrzęki pod oczami i całej twarzy
- łagodzą podrażnienia
- niesamowicie relaksują i wyciszają
- bardzo dobrze trzymają chłód, dzięki czemu masaż nimi jest bardzo przyjemny
- pomocne przy cerze naczyniowej.

Rollery wpływają pozytywnie nie tylko na skórę, ale na także na umysł. Doskonale wyciszają po ciężkim dniu, czy doskonale pobudzają i redukują obrzęki podczas poranka. Taki masaż wykonany także wieczorem tuż przed pójściem spać, pozwoli nam zrelaksować się, nawet po najbardziej stresującym dniu! 

W ramach porady, jeśli ktoś cierpi na obrzmienia lub rano budzi się z opuchniętą skóra w okolicach oczu- wtedy masażer można schłodzić w lodówce czy lodowatej wodzie i dopiero wtedy przystąpić do masażu. Będzie on nie tylko bardziej wydajny ale i bardziej relaksujący.

Aby masaż był przyjemny należy używać średniego nacisku. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona. Dla najlepszych rezultatów masaż powinien być wykonywany regularnie.


Czy są przeciwskazania do masażu rollerem?

W większości przypadków można spokojnie korzystać z wałeczka. Natomiast jeśli na skórze występuje aktywny trądzik, trądzik różowaty czy mamy miejscowo uszkodzoną skórę w tych przypadkach należy zaniechać stosowania takiego masażu.

Ja jestem niesamowicie zadowolona z mojego rollera. Skóra po masażu jest wygładzona i ładnie napięta. Samopoczucie jest znacznie poprawione zwłaszcza kiedy w promieniach słońca mrugają do mnie opiłki złota. Podoba mi się w tym przyrządzie wszystko od działania po piękny wygląd. Miłośnicy medycyny niekonwencjonalnej będą zadowoleni ze stosowania takiego gadżetu.