8/17/2020

FOR YOUR BEAUTY szczoteczka do twarzy

Jakiś czas temu na pewnym fajnym szkoleniu, osoba prowadząca pokazała jak używa kosmetyk za pomocą szczoteczki.
Padło wiele zapytań i w końcu okazało się, że ta urocza szczoteczka, która wpadła wszystkim w oko to produkt, który bez problemu kupimy w każdej drogerii Rossmann.

FOR YOUR BEAUTY szczoteczka do pielęgnacji twarzy z Rossmanna

Mała, zgrabna i pomocna w pielęgnacji. Kosztuje całe 19,99 zł. Podobno występuje w kilku wariantach kolorystycznych, ale ja widziałam do tej pory tylko czarną wersję. 

FOR YOUR BEAUTY szczoteczka do pielęgnacji twarzy z Rossmanna

Włosie szczoteczki jest bardzo miękkie i syntetyczne. Można ją bez problemu wykorzystać do mycia twarzy, aplikacji produktów na skórę, spienieni i wmasowywanie przez okrągłe ruchy. Bardzo miękkie włoski pozwalają na codzienne stosowanie bez obciążania skóry, ponieważ skóra jest delikatnie, ale mimo to głęboko oczyszczona. 

FOR YOUR BEAUTY szczoteczka do pielęgnacji twarzy z drogerii Rossmann.

Dzięki temu, że włosie jest syntetyczne minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i jest bardzo łatwe w domyciu i utrzymaniu czystości. Ze względów higienicznych należy regularnie spłukiwać letnią wodą.

FOR YOUR BEAUTY szczoteczka do twarzy z Rossmanna

Osobiście jestem zachwycona szczoteczką do twarzy For Your Beauty i kilka koleżanek po moim poleceniu też zaczęło jej używać. Piskom ze szczęścia nie ma końca. Ciekawa jestem czy używacie takich akcesoriów do pielęgnacji? Lubicie szczoteczki, a może stosujecie inne rozwiązania?
Dajcie znać w komentarzach.