8/19/2020

Jo Malone - bo to właśnie w prostocie znajduje się piękno

Markę Jo Malone poznałam wiele lat temu. Zagraniczny Youtube natchnął mnie do zakupienia próbek i zapoznania się z zapachami Blackberry & Bay Cologne i Nectarine Blossom & Honey Cologne zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Dzisiaj przedstawiam Wam kolejne kompozycje, warte zapoznania się.

Jo Malone Blackberry&Bay Cologne, Jo Malone Nectarine Blossom& Honey Cologne, Jo Malone Peony&Blush Suede Cologne, Jo Malone Wood Sage&Sea Salt

Peony & Blush Suede Cologne

Esencja wdzięku. Bujny bukiet piwonii w zmysłowym rozkwicie, niezwykle delikatne. Zalotne z soczystym kęsem czerwonego jabłka i niesamowitym bogactwem jaśminu, róży i goździka. Zmieszane ze zmysłową delikatnością miękkiego, różowego zamszu. Ten zapach jest luksusowy i uwodzicielski. Należy on do kategorii zapachów kwiatowych, a w składzie znajdziemy:
Nuta głowy: Jabłko
Nuta serca: Piwonia
Nuta bazy: Zamsz

Jo Malone Peony&Blush Suede Cologne, Jo Malone Wood Sage&Sea Salt

Wood Sage & Sea Salt Cologne

Żywioł pełen nie tylko energii ale również zapach radości. Kojarzy się ze spacerem wzdłuż wybrzeża smaganego wiatrem. Powietrze przepełnione solą morską, znieszane z ziemmistym zapachem szałwii.
Towarzyszą mu zapach klifów znajdujących się na wybrzeżu i rozbijające się o nie fale. Zapach należy do kategorii zapachów drzewnych, ale ma w sobie 
Nuta głowy: Ambrette 
Nuta serca: Sól morska
Nuta bazy: Szałwia

Jo Malone Blackberry&Bay Cologne, Jo Malone Nectarine Blossom& Honey Cologne, Jo Malone Peony&Blush Suede Cologne, Jo Malone Wood Sage&Sea Salt

Pomegranate Noir Cologne

Mój absolutny ulubieniec. Odważna zmysłowość zamknięta w zapachu. Nuty rubinowego soku z egzotycznego granatu z dodatkiem ożywiającego różowego pieprzu splatają się idealnie z zapachem lilii Casablanca. Ogrzewane kusząco dymnym drzewem gwajakowym i paczulą. Ciemne, tajemnicze i mega seksowne. Zapach należy do kategorii aromatów owocowych.
Nuta głowy: Granat 
Nuta serca: Lilia Casablanka
Nuta bazy: Drewno gwajakowe

Jo Malone Wood Sage&Sea Salt

Jo Malone to jedna z najlepszych na rynku firm zajmujących się je produkcją perfum niszowych.
Jej zapachy są skomponowane tak, aby można je było nakładać na siebie warstwowo lub używać indywidualnie. Dzięki temu każdy może stworzyć swój własny i niepowtarzalny aromat. 
Luksusowe niszowe perfumy Jo Malone produkuje się wyłącznie z surowców najwyższej jakości, są wydajne i niezwykle eleganckie. Czarująca woń Jo Malone skrywa się w eleganckich szklanych flakonach z kultowym zamknięciem.
Założycielką tej niszowej marki jest pochodząca z Londynu Jo Malone, która już we wczesnym dzieciństwie odkryła w sobie miłość do zapachów, robiąc perfumy z ogrodowych kwiatów i startego mydła. Jako dorosła osoba pracowała w kwiaciarni, gdzie tworzyła pachnące olejki do kąpieli. Kiedy wzrosło zainteresowanie klientek jej produktami, w 1994 r. Jo Malone otworzyła w Londynie pierwszy własny butik, w którym oferowała swoje perfumy i kosmetyki zapachowe. Następnie w 1999 roku rozpoczęła współpracę z Estée Lauder Companies.

Jo Malone Blackberry&Bay Cologne, Jo Malone Nectarine Blossom& Honey Cologne, Jo Malone Peony&Blush Suede Cologne,

Jo Malone Blackberry&Bay Cologne, Jo Malone Nectarine Blossom& Honey Cologne, Jo Malone Peony&Blush Suede Cologne, Jo Malone Wood Sage&Sea Salt

Perfumy niszowe Jo Malone są zupełnie wyjątkowe i unikatowe. Połączenia składników tworzą bajeczne i bardzo eleganckie kompozycje. Dzięki możliwości ich łączenia, każdy może zostać kreatorem własnego wizerunku i podkreślać swój indywidualny styl. Perfumy Jo Malone to innowacyjne i autorskie produkty. Dzięki nim wyróżnisz się z tłumu i nikt nie będzie pachnieć tak, jak Ty. To zupełnie jak pierwszy aromatyczny podpis, z angielska nazywany signature scent. Może to właśnie, któryś z zapachów Jo Malone!