6/17/2020

Make Up For Ever Artist Color Pencil #808 Boundless Berry

Kocham malowac usta. Cały czas poszukuję idealnych produktów, które czy to pod względem jakości czy odcienia będą służyć mi jak najlepiej. Konturówki Make Up For Ever wypatrzyłam już w internetach jakiś czas temu. Mnogość odcieni sprawiła, że od razu znalazłam kilka odcieni, które bardzo mi się spodobały.

Make Up For Ever Artist Color Pencil #808 Boundless Berry

Mó wybór padł na odcień 808 Boundless Berry - piękny, naturalny kolor, trochę ciemniejszy od moich ust. Kredka ma kremową konsystencję, która gwarantuje wyjątkowo gładki i precyzyjny makijaż ust. Zapewnia pełen kolor i mocne krycie. Kredka jest niezwykle delikatna i precyzyjnie sunie po ustach. Sam sztyft otoczony jest drewanianą obudową, jak to bywa w przypadku tradycyjnych kredek. Świetnie się struga i nie sprawia większych problemów. Bardzo pewnie trzyma się tę kredkę i nie ślizga się nam ona w dłoni.

Artist Color Pencil #808 Boundless Berry

Formuła niestety nie jest wybitnie trwała, ale makijaż bez problemu utrzymuje się na utach kilka godzin. Według mnie w ciągu dnia, zwłaszcza po posiłku wymaga korekty. Wszystko jednak zależy od tego co w ciągu dnia spożywamy. Idealny odcień sprawia, że Boundless Berry moąna nosić zarówno solo - jako matową kredkę, jak i bazę pod pomadkę czy błyszczyk. Stosując ten drugi wariant makijażu nie możemy już liczyć na zbyt olbrzymią trwałość.

Make Up For Ever #808 Boundless Berry

Bardzo podoba mi się to, że konturówka była zafoliowana. Wielki plus dla marki. Ja nigdy nie ukrywałam, że strasznie denerwują mnie produkty, które wcześniej zostały wymacane przez inne klientki. Wracając do zabezpiecznia konturówki to taka mała, niewielka rzecz, a sprawia, że czuję się pewnie jako konsument i mam ochotę kupować takie kosmetyki.

mufe #808 Boundless Berry swatch

Skład INCI: Mika, trójgliceryd kaprylowy / kaprynowy, dimetikon stearylowy, uwodornione glicerydy palmowe, sidelarynian plyglyceryl-3 metyloglukozy, Cera mikrokrystaliczny (wosk mikrokrystaliczny), oktadecen, wosk syntetyczny, kaolin, talk, polietylen, tokoferol, palma askorbylowa.


mlbb naturalna konturówka do ust

Kredka artystyczna występuje w 39 różnych odcieniach. Można rysować nią linie, kropki, mieszać różne kolory - uwolnić swoją kreatywność i pasję.Numery kolorów oznaczone gwiazdką (*) nie nadają się do użycia w oku. Kolory bez * są nieszkodliwe dla oczu.

Artist Color Pencil Artystyczny ołówek można nakładać na twarz (oczy, brwi, policzki, usta ...) i na ciało, np Bodypaiting.
PRO TIP: Zastosuj odcień podstawowy pod Artist Color Pencil (np. Farba Aqua XL Color Paint lub bazę cieni do powiek, bazę pomadki, ...) - to zintensyfikuje kolor, a dzięki bazie wodoodpornej, Kredka Artystyczna będzie również bardziej trwała i wodoodporna.

mufe artist color pencil swatches

Uwielbiam konturówki do ust. Zwłaszcza te dobrej jakości. Artist Color Pencil ma pojemność 1,4 g i kosztuje około 95 zł. Jeśli chcemy w naturalny sposób podkreślić lub powiększyć makijażem usta -dobra konturówka to podstawa sukcesu i idealnie wyglądającego makijażu.
Ta kredka to kolejny kosmetyk Make Up For Ever z którym miałam okazję bliżej się poznać i nie wykluczam kolejnych zakupów, bo marka bardzo przypadła mi do gustu.

Moich ulubieńców mogliście zobaczyć w poście: