5/19/2020

Sesderma Azelac RU Krem-żel do pielęgnacji cery z przebarwieniami

Jak już wiecie z moich postów na blogu od wielu lat zmagam się z przebarwieniami na twarzy. Używałam i cały czas używam kosmetyków, które pomagają mi chociaż odrobinę rozjaśnić moje znienawidzone plamy.

Sesderma Azelac RU Krem-żel do pielęgnacji cery z przebarwieniami

Ostatnio opisywałam Wam dwie kuracje, które stosowałam w sezonie jesienno zimowym i muszę przyznać, że przyniosły one bardzo fajne efekty. Ale, że rozpoczęła się wiosna trzeba mądrze dobrać pielęgnację tak, aby tamte efekty podtrzymać i nie dopuścić do powstawania nowych przebarwień.
Mam w zanadrzu kilka fajnych, nowych kosmetyków, ale najpierw przedstawię Wam Azelac RU Krem-żel, który zawiera substancje rozjaśniające przebarwienia, takie jak kwas azelainowy, 4-butylrezorcynol oraz, najnowsze odkrycie, czynniki wzrostu pochodzenia roślinnego, które nie tylko redukują objawy fotostarzenia skóry, ale też zmarszczki.

Sesderma Azelac RU Krem-żel skład inci ingredients

Azelac RU Krem-żel to prawdziwa innowacja ponieważ ten kosmetyk działa zarówno depigmentująco, jak
i przeciwstarzeniowo. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem przebarwień, melazmy, wywołanych przez ekspozycję na słońce, ciążę, starzenie, kurację hormonalną czy piegi. Może być stosowany jako uzupełnienie innych kuracji depigmentujących (peelingi chemiczne, zabiegi laserowe).
Formuła Azelac RU Krem-żel opiera się na nanotechnologii, czyli transportowaniu składników aktywnych zamkniętych w liposomach w głębsze warstwy skóry, zwiększając działanie preparatu. Kwas azelainowy hamuje tyrozynazę, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, niacynamid zmniejsza rumień, działa łagodząco
i antybakteryjnie. Dodatek retinolu pomaga rozjaśnić przebarwienia. Czynniki wzrostu (HGH, EGF, TGF-BETA2, IGF) zwiększają poziom migracji keranocytów, namnażanie fibroblastów oraz naprawę i odnowę skóry, regulują pracę komórek barwnikowych, dzięki czemu ujednolicają koloryt skóry, zmniejszają utlenianie komórek
i powstrzymują fotostarzenie.

Sesderma Azelac RU Krem-żel na przebarwienia

Azelac RU Krem-żel jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Ma on fajną konsystencję przypominającą lotion, która świetnie się rozprowadza na twarzy i bardzo dobrze jest absorbowana przez skórę. Kosmetyk stosuję jako pielęgnację wieczorną, a na dzień zawsze stosuję filtr z odpowiednio wysokim SPF. Owszem używałam go jakiś czas na dzień, ale to było podczas kwarantanny, kiedy grzecznie siedziała sobie w domku.
Azelac RU ma pojemność 50 ml i bardzo wygodne opakowanie typu airless, które zapewania nam higieniczne użytkowanie. Co do ceny to jest ona bardzo różna w zależności od miejsca zakupu produktu.

Sesderma Azelac RU Gel cream
Osobiście pielęgnację marki Sesderma bardzo lubię i polecam znajomym, ponieważ są to kosmetyki profesjonalne stworzone przez lekarza dermatologa. Bronią się nie tylko składami, ale również efektami i działaniem na skórę.
A możecie mi wierzyć, że przez te wszystkie lata przetestowałam wiele kosmetyków i nie wszystkie przyniosły obiecywane efekty. Dopiero po odkryciu produktów Sesderma, które zdradzę w ramach ciekawostki, wygrałam w konkursie zoragnizowanymprzez markę na Facebooku - zauważyłam, znaczącą poprawę jeśli chodzi o problemy mojej skóry. Asortyment jest zacny, a częste promocje i zestawy kosmetyków są zdecydowanie warte większej uwagi.

Czy polecam markę? Tak!
A w postach ponieżej znajdziecie inne informacje o kosmetykach, które używałam wcześniej: