12/14/2018

Sesderma AZELAC RU delikatna emulsja rozświetlająco-depigmentująca z filtrem SPF50

Większość osób traktuje filtry UV bardzo po macoszemu. A zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Mając większą świadomość pielęgnacyjną staram się nie rezygnować z takiego zabezpieczenia. Podczas kuracji depigmentujących bardzo ważna jest też ochrona skóry w ciągu dnia. 


Emulsja rozświetlająco-depigmentująca z filtrem SPF50

Na skórę niekorzystnie wpływa nie tylko słońce ale również oświetlenie jarzeniowe. Po pierwsze dlatego, że słońce zimą też świeci, a używając produktów depigmentujących podczas walki z przebarwieniami staram się dmuchać na zimne i nie narażać mojej cery na dodatkowe niespodzianki.

Jak powstają przebarwiania skóry?
Przebarwienia
powstają najczęściej w miejscach narażonych na promieniowanie słoneczne, szczególnie w czasie ciąży, zaburzeń hormonalnych czy okresie menopauzy. Wiele leków (antybiotyki, antykoncepcja) czy kosmetyki mogą uwrażliwiać skórę na słońce i zwiększać ryzyko powstawania zmian pigmentacyjnych. Wszelkie stany zapalne, zmiany trądzikowe czy wysypki alergiczne narażone są przebarwienia spowodowane działaniem promieniowania UV.


Sesderma Emulsja rozświetlająco-depigmentująca z filtrem SPF50

AZELAC RU Emulsja rozświetlająca SPF50 łączy w sobie działanie depigmentujące i ochronę słoneczną SPF50. W swojej formule posiada składniki depigmentujące, które działają bezpośrednio na źródło powstawania przebarwień. Emulsja rozjaśnia i redukuje intensywność plam pigmentacyjnych oraz przeciwdziała tworzeniu się nowych.
W składzie znajdziemy kilka kluczowych składników, które odgrywają decydującą rolę w likwidowaniu przebarwień:Kwas traneksamowy czyli niezwykle skuteczny składnik zwalczający przebarwienia, który dodatkowo poprawia funkcję barierową skóry i działa przeciwzapalnie,
czynnik wzrostu TGF-beta 2 przyspieszający regenerację macierzy skórnej, wzmacniający rusztowanie skóry i hamujący namnażanie melanocytów,Kwas azelainowy oraz 4-butyl rezorcynol hamuje aktywność tyrozynazy, czyli enzymu odpowiedzialnego za powstawanie barwnika skóry melaniny,Rozświetlające pigmenty nadadzą skórze pięknego, zdrowego blasku. A filtry fizyczne i chemiczne chronią skórę przed zgubnym działaniem promieni słonecznych.


Sesderma Emulsja rozświetlająco-depigmentująca z filtrem SPF50

Emulsja AZELAC RU może być bezpiecznie stosowana na dzień, nawet w lecie. Jest odpowiednia dla wszystkich fototypów skóry. Nie zawiera retinolu. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą tolerancję – nie wywołuje powstawania hiperpigmentacji. Aplikujemy ją codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, a także zawsze 30 min przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godz.
Emulsja ma obłędny i elegancki zapach. Przypomina on troszkę połączenie bukeitu kwiatowego z orientem.
Delikatna konsystencja pięknie rozprowadza się na skórze i wchłania w nią. Rozświetlające piegmenty pozostawiają taki delikatny glow, ktory wygląda niesamowicie elegancko i ładnie rozświetla skórę. 

Dla kogo Azelac RU Luminous Fluid nadaje się?
Kosmetyk będzie pomocny dla osób, które mają problem z przebarwieniami, ostudą, nierównomiernym kolorytem skóry.Sesderma AZELAC RU Emulsja depigmentująca z filtrem SPF50


Azelac RU Luminous Fluid Cream (50ml/175zł) jest kolejnym kosmetykiem marki Sesderma, który mam ogromną przyjemność używać. Ponieważ wcześniej używane kosmetyki przyniosły u mnie niezłe rezultaty, zaufałam marce jeśli chodzi o walkę z przebarwieniami. Jestem zachwycona faktem, ochrony na poziomie SPF50 i tym, że przebarwienia rzeczywiście bledną. Z miesiąca na miesiąc są jaśniejsze i mniej zauważalne pod makijażem. Po zastosowaniu emulsji skóra stanie się promienna, a przebarwienia znacznie mniej widoczne. Systematyczne używanie preparatu gwarantuje cerze skuteczną ochronę przed fotostarzeniem. Dodatkowymi zaletami jest również delikatne rozmycie plam pigmentacyjnych, przez co nie rzucają się one tak bardzo w oczy innym.
Profilaktyka i zapobieganie jest bardzo ważne, ponieważ są one podstawą sukcesu i w rezultacie pięknej skóry. Cera musi być chroniona cały rok, a nie tylko okazjonalnie latem. Stawiając na sprawdzone kosmetyki i marki zawsze mam pewność działania i czuję się bezpiecznie. Uwielbiam filtry Sesderma i bardzo je polecam.

O pozostałych kosmetyka Sesderma możecie poczytać tutaj:
SESDERMA SENSYSES Cleanser Lightening
SESDERMA Repaskin Facial Sunscreen SPR50
SESDERMA AZELAC RU serum liposomowe


 Znacie kosmetyki Sesderma?